Multiplayer v Bioshock Infinte?

Vývojáři s ním experimentují.

Ken Levine prozradil, že s multiplayerem v Bioshock Infinte experimentují, ale nejsou si jistí, jestli ve hře bude, nebo nebude.

Levine ale zdůrazňuje, že by to musel být povedený multiplayer, který by byl minimálně tak působivý, jako ostatní části hry. Nechce udělat polovičatý multiplayer jen proto, aby tam byl. Podle něj není pravda, že si lidé hru nekoupí, když nemá nějaký revoluční multiplayer: „Pokud nejste Call of Duty, pokud nejste Halo, nebo pokud nepřinesete něco nového jako Left 4 Dead, lidi to nebude zajímat, tak proč to dělat?"

V současné době tak Irrational experimentují se spoustou věcí v singleplayeru a také v multiplayeru. Levine tvrdí, že v Irrational si jsou nyní skutečně jistí, že mají „neuvěřitelně působivý singleplayerový zážitek. Takhle jistí si ale s multiplayerem v současné době nejsme." Říká Levine. „Pořád o tom přemýšlíme, ale pokud nebudeme naprosto přesvědčeni, nebudeme to dělat, protože by to nikomu neposloužilo." Dodává.

Vývojáři se také distancují od jakýchkoliv přirovnání událostí hry a současné politiky Ameriky. „Nechceme kritizovat současnou Ameriku žádným způsobem a žádnou formou." Říká Levine. „Spíše nás zajímá pohled dvou různých lidí na ty stejné dokumenty – Soupis Práv, Konstituce a Vyhlášení Nezávislosti."

„To na tom bylo zajímavé. Určitě ne vytváření nějakých stanovisek o současné politické situaci. Tohle není v žádném směru reprezentace toho, co se děje v současné době. Je to o větším obraze: jaký je smysl státu? Jaký je smysl těch dokumentů? Jak lze mít zemi s miliony a miliony lidí – chápou všichni význam státu stejně?" Uzavírá Levine.

Bioshock Infinite vyjde na PC, PS3 a Xbox 360 v roce 2012. Zatím si můžete přečíst naše první dojmy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna