Nahota v God of War III a Heavy Rain

Jednou záměr a podruhé bug?

PS3 hra Heavy Rain má dost možná "zajímavý" bug. Na serveru Kotaku se totiž objevil hlas hráče upozorňujícího na chybu v téhle adventuře, díky které dojde k obnažení jedné z hlavních postav zdejšího dobrodružství - Madison Paige.

Stalo se tomu v milostné scéně mezi Ethanem a Madison v "On The Loose", kde tento hráč sice odmítl příběhovou variantu s polibkem, nicméně hra jeho rozhodnutí nebrala v potaz. Později, když načetl uloženou pozici, byl konfrontován se zcela nahou Madison, se kterou v tomhle netradičním "úboru" prý mohl pokračovat dále ve hře. Více již na Kotaku.

O sexuální minihře v God of War III už byla na našich stránkách řeč dříve. Nicméně není od věci zmínit poslední slova režiséra tohoto díla - jímž je Stig Asmussen, týkající se jejího možného nezařazení do hry.

Asmussen byl totiž pro to, aby minihra v God of War III nebyla obsažena z důvodu, že tady nemá žádný větší smysl. Nicméně po diskusi s několika scénáristy od svého záměru nakonec ustoupil s tím, že pokud se bude minihra koncipovat správně, může to být zábavné. Asmussen podotýká, že se neobává nepřátelství od hráčů z řad ženského pokolení, koneckonců nejde o žádné porno. Minihra je zcela dobrovolný akt, jenž v duchu záměru tvůrců nepředstavuje žádnou formu násilí vůči ženám. A ještě noticku, na vývoji a konceptu sexuální minihry měly participovat i některé vývojářky.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna