Návštěvníci EG Expo vybrali nejlepší hry veletrhu

A vyhrálo to... hádejte co.

Názory profesionálních kritiků jsou potřeba, ale není nad hlas lidu. Padesát tisíc účastníků vyprodaného Eurogamer Expo 2012 bylo v dotazníku osloveno, aby vybrali podle jejich názoru nejlepší hry veletrhu z těch, které v Londýně byly minulý týden hratelné na více než tisíci stojanech či PC. A takové jsou výsledky, jak vzešly od tisíců respondentů:

  1. Dishonored
  2. Call of Duty: Black Ops 2
  3. Halo 4
  4. Tomb Raider
  5. Assassin's Creed III
  6. Metal Gear Rising: Revengeance
  7. Aliens: Colonial Marines
  8. Hitman: Absolution
  9. XCOM: Enemy Unknown
  10. Far Cry 3

Mimochodem, o Dishonored si u nás už zítra počtete moc vymazlený rozhovor se sympatickými francouzskými tvůrci z Arkane Studios, který pochází právě z EG Expo. Mimojiné tam vysvětlí, proč vlastně ve hře nejdou rozbít světla, v čem bude specifická PC verze, proč nebudete muset nikdy povinně použít teleport na krátkou vzdálenost nebo jeden speciální trik, jak se dá vypořádat s nepřáteli za pomoci zastaveného času.

Recenze se všude ve světě objeví v pondělí přesně v 18:00 a co víme od zahraničních kolegů, někde by mohly padat i dvojciferná čísla, zatímco jiní budou chtít překvapit neočekávanou známkou :) Na českém Eurogameru hodnocení z těchto důvodů (stejným, kvůli kterým má Score s obálkou uvnitř nakonec jen preview) najdete někdy okolo 12. října, v době, kdy zrovna Dishonored dorazí na trh v lokalizované verzi od Cenegy na PC i konzolích (info) - zatím tu máme dojmy z různých průchodů misí.

1

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (16)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna