Nejlepší hra veletrhu podle sítě EG

Tak to vidí reportéři devíti poboček sítě.

Reportéři z různých zemí evropské sítě Eurogamer se potulují po nekonečných chodbách výstaviště v Kolíně nad Rýnem, čas od času se náhodně někde potkají a vzájemně si doporučí, na co jít a na co naopak ne, a k večeru se obvykle všichni sejdou u hromadného datlování do notebooků na stánku EG. Včera tam dali hlavy dohromady za účelem nominací na nejlepší hru veletrhu Gamescom 2011.

Každá z devíti na místě přítomných verzí Eurogameru - z Beneluxu, České republiky, Dánska, Německa, Itálie, Portugalska, Španělska, Švédska a Velké Británie - takto navrhla svých 10 kandidátů z vystavovaných her, které jsou podle názoru jejích reportérů ty nejzajímavější.

Ze součtu všech hlasů pak vzešly nominace celé Eurogamer Network na hru Gamescomu 2011, které zde zveřejňujeme v abecedním pořadí:

1
Nálepka nominace na stánku Mass Effect 3

Update - reportéři všech poboček EG vybrali jako nejlepší hru výstavy Battlefield 3 - gratulujeme! Odpovídá to i délce fronty veřejnosti. Druhé v našem celoevropském hlasování skončilo Diablo 3, třetí Skyrim. Shodně po pěti hlasech obdržely hry Batman Arkham City, Mass Effect 3 a Uncharted 3. Se čtyřmi hlasy odchází BioShock Infinite, Borderlands 2 a Dishonored.

Za povšimnutí jinak stojí, že mezi nominacemi EG Network chybí každoroční evergreeny Modern Warfare i Assassin's Creed, i že boduje BioShock: Infinite, přestože přítomné Gamescom demo je pouhou recyklací toho z E3.

Naši reportéři Michal Jonáš a Miloš Bohoněk poté projevili hluboké rozhořčení, že se jejich favorit neprobojoval do nominací, kvůli čemuž žádají speciální ocenění od českého Eurogameru pro Escape Plan. Z dalších her lobovali ještě za Risen 2, Forza Motorsport 4, F1 pro Vitu či prý fantastické NBA 2K12, což by měli řádně obhájit ve videoblogu v kontinuální reportáži.

Na podobných Gamescom Awards 2011 dnes zvítězil Battlefield 3, nejlepším hardware je Vita, nej konzolovkou FIFA 12, nejlepší mobilní hrou Uncharted: Golden Abyss, nej onlinovkou Star Wars: The Old Republic, nej PC hrou Diablo III a nej browserovkou The Sims Social. Jaké by bylo vaše pořadí?

Reklama

Přeskočit na komentáře (30)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (30)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna