Další kampaň z Left 4 Dead 2

Valve vzali Eurogamer na pouť.

Valve ve svých bellevueských kancelářích Eurogameru exkluzivně odhalili další z kampaní pro Left 4 Dead 2, tentokrát nazvanou Dark Carnival.

Zdaleka nejlépe ji asi ilustrují naše první obrázky, ke kterým stačí prozradit pár pikantností. Tak třeba: věděli jste, že mezi týmem nakažených najdete postavičku jménem Jockey?

Ta se bude vyznačovat tím, že chvilku co chvilku odněkud vyskočí a posadí se některému z přeživších přímo za krk. Překvapený a dezorientovaný dotyčný tím ztratí manévrovací schopnosti a Jockey ho (po vzoru opravdového žokeje) tím tak klidně navede mezi bandu ostatních nakažených, která nebožáka zcela jistě udolá.

Samotná kampaň Dark Carnival začne na dálnici, kde si přeživší budou hledat cestu mezi opuštěnými auty - jediným vodítkem a orientačním bodem jim v tomto ohledu bude velké pouťové kolo na obzoru. Odsud se podél kopce, na němž mimochodem najdou opuštěný tank, skupinka pustí směrem k dvoupatrovému motelu a skrze něj pak až na samotný karneval.

1
Dark Carnival je po The Parish a Swamp Fever v pořadí už třetí odhalenou kampaní.

Nakažení budou mít v tomto případě ještě jednu výhodu, totiž dalšího nového člena, převlečeného za klauna. Ten si k sobě dovede přivolat zbytek skupiny; a druhou stranu by zase mohlo zajímat, že momentálně ve hře existuje achievement za to, když klaunovi zatroubíte na nos. (Bez legrace.)

Valve nám ještě prozradili, že některé z karnevalových her si budete moci mezi střelbou pro zpestření přímo vyzkoušet. Celá úroveň pak vyvrcholí v druhé části, situované kolem dětského kolotoče.

Tady totiž i se svými zbraněmi - tedy katanami, sekyrami, elektrickými kytarami či pánvemi - budete muset běhat podél kolotoče a snažit se dosáhnout na jeho neustále rotující vypínač, představující jediný způsob, jak zabránit respawnu další vlny nakažených. Ti se na vás přitom budou sápat ze všech stran.

A tím předváděčka nekončila: dozvěděli jsme se ještě, že Jockeyovy schopnosti bude možné nějak propojit s ostatními nakaženými, tedy Spitterem a Chargerem. To všechno už ale raději zase někdy příště.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - neděle, 23. února

Falešné zvěsti o Sony, využití Unrealu v Mandalorian, další milion na GeForce Now, plány tvůrců Shadow Warrior...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna