Nové informace o F.E.A.R. 3

Variace na AI Directora a psychické síly.

Z oficiálního oznámení už víme, že v co-opu půjde hrát za oba syny Almy - Point Mana a Fettela. Díky webu Rely on Horror teď máme nové informace: oba budou moci pracovat bok po boku, jako bratr vedle bratra. Mezi sebou se ale nemají příliš rádi a každý využívá jiné způsoby boje. Zatímco Point Man je spíše dobrák, Fettel je mnohem temnější. V kooperativním módu si tak budou moci oba pomáhat anebo se rozdělit a jít si každý vlastní cestou.

Fettel bude mít k dispozici několik zajímavých psychických sil. Výbojem energie bude moci omráčit nepřátele, nebo také může ovládnout jakéhokoliv nepřítele ve hře. Jakmile takto nepřítele ovládne, může využívat jeho schopností a začít zabíjet jeho kamarády nebo se nenápadně schovat do davu.

Hra za Point Mana bude naopak více přímočará a k dispozici budou převážně střelné zbraně. Chybět nebude ani propracovaný krycí systém, který ve spoustě chvil přijde vhod.

Ve hře by taky měl být nějaký systém na principu AI Directora známého z Left 4 Dead. Hra by měla sledovat jak si hráč vede a podle toho upravovat za pochodu obtížnost a další prvky hratelnosti.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Microsoft oficiálně oznámil záměr koupit Activision Blizzard

BOMBA VYBUCHLA: Rekordní akvizice problematického vydavatele Call of Duty, World of Warcraft či Diablo.

Masajové z Humankind DLC přiblíženi

Černošská etnická skupina.

Monster Hunter Rise se už prodalo 8 milionu kusů, chlubí se Capcom

Nárůst ze 7,5 milionu v říjnu zařídila zejména PC verze?

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna