Nový Alan Wake má mít otevřenější svět

Bude větší, než kterákoliv epizoda z jedničky.

Připravovaný Alan Wake: American Nightmare se má podle tvůrců vrátit k relativně otevřenému světu, včetně určité centrální lokace, ze které se budeme vydávat do nových míst a zase se do ní vracet. Otevřenost ala Skyrim ale určitě nečekejte.

Doposud také panovaly odhady o délce hry. Bude delší, nebo kratší, než první Alan Wake? Ve velkém preview v časopise Xbox World byl Alan Wake: American Nightmare popsán jako "výrazně větší, než kterákoliv epizoda z původní hry." Tudíž asi také výrazně menší, než celý první Alan Wake.

Tvůrci také prozradili, že se American Nightmare odehrává dva roky po událostech prvního dílu a že si brali inspiraci z děl režisérů Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze. Konkrétně například z filmu Od Soumraku do Úsvitu.

Bojový systém bude v principu stejný jako v jedničce, ale nepřátelé se prý budou moci lépe adaptovat a budou umět reagovat na Alanovo světlo různými způsoby.

Remedy své nové dílo také popisují jako "adrenalinovou arkádovou akční hru s hektickými souboji a žebříčky." A prý se na Xbox Live Arcade hodí přímo skvěle, jak reportuje CVG.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna