O čem budou multiplayerové módy Far Cry 3?

Obsah lahvičky vám sníží tempo poklesu psychiky.

Kolegové z IGN dostali možnost vyzkoušet si multiplayer Far Cry 3, v němž se Ubisoft snaží povzbudit hráče, aby spolupracovali jako tým. Bude to podpořeno díky nové mechanice Battle Cry, která stimuluje hráče, aby spolupracovali s ostatními - mohou se dohodnout ohledně výstroje, léků, požádat o pomoc. Jde prý ale jen o malé zvýhodnění, které nijak nepoškodí osamělé hráče.

Novinkou v multiplayeru bude Psyche Gas - když se vám díky zabitím nepřátel a týmové spolupráci navýší body, najdete na mapě lahvičku, jejíž obsah vám sníží tempo poklesu psychiky. Když to však s halucinogenními plyny přeženete, změní se realita - okolní prostředí dostane nádech žluté a ostatní hráči se změní v ďábelské siluety.

Druhým multiplayerovým módem bude Firestorm, který má několik stupňů. Dva týmy začínají na protilehlých stranách mapy. Každý má dvě místa s palivem. Když tým dosáhne místa s palivem soupeřící skupiny, spustí se animace, kde vaše postava pronikne na území nepřítele a zapálí je. Dosáhnout místa s palivem však nebude nijak jednoduché, bude nutné také aktivovat rádio nebo zavolat letadlo. Bude záležet na koordinaci celé skupiny.

Far Cry 3 se tak snaží o změnu, která by měla hráče přivést ke společné kooperaci v hraní v multiplayeru, je však otázka, nakolik budou tyto módy dostačovat.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna