Od kdy má jít aktivovat Zaklínač 2?

Známe ten čas přesně na minutu.

Pokud se řadíte mezi čekatele na Zaklínače 2, určitě vás zajímá, jestli vám ta krabička s Geraltem na obalu a nadstandardně bohatým obsahem uvnitř nebude jen tak zbytečně ležet na stole (tak jako dosud redaktorům, jejichž den D se bohužel neustále odkládal a nakonec nastal až dnes, v důsledku čehož se poctivé recenze hned tak neobjeví).

Minulý týden v době konání online-rozhovoru v této otázce ještě jasno nebylo (udělal v tom zmatek Steam, uvádějící spuštění hry až o úterním večeru). Nyní nám od Comgadu přistála čerstvá informace: "Polští tvůrci hry potvrdili, že Zaklínač 2 budete moci začít hrát minutu po půlnoci z dneška na zítřek."

Jinými slovy, jednorázovou internetovou aktivaci by mělo jít provést od začátku úterý 17. května - aspoň takový je plán, pokud v Polsku všechno klapne na jedničku s hvězdičkou, na což bychom si v tuto chvíli nevsadili ani za mák. Jinak detaily o způsobu DRM a aktivace se řešily tady. A kdy že hru obdržíte?

"Zaklínač 2 se dnes rozesílá lidem s předobjednávkou, doručen jim bude během úterý. Dneska bude možnost ho koupit pouze na půlnočním prodeji," upřesnil manažer obchodu Xzone Martin Schovanec, kdy máte vymodlenou zásilku očekávat.

Mimochodem, už jste viděli, jak dnes vypadá hlavní stránka Xzone.cz? Žádné obyčejné reskiny, které už má každý, teď frčí "pod-reskiny" ;)

Reklama

Související obsah

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

Marek Španěl se vyjádřil k údajné akvizici Bohemky Tencentem

Osobnější pohled + kde se vzala ta částka?

Únik nahrávky Call of Duty Cold War

Konspirace o Sovětském svazu.

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna