Vlna odkladů: The Secret World, Guild Wars 2, Inversion

Přišlo se na to, že červen jim nesvědčí.

Nejen že zažíváme mohutnou sérii odsunů z Vánoc na 1. čtvrtletí 2013, jelikož se všichni chtějí vyhnout Black Ops 2 a Assassins Creed 3, ale "škatulata, hýbejte se" postihla i bližší období roku.

Onlinovka The Secret World od Funcomu a EA nevyjde 19. června, nýbrž o dva týdny později, začátkem července. Vysvětleno to bylo "obchodními důvody" a "vhodnějším oknem pro vydání", pod čímž si lze představit např. drahou inzerci v době konání fotbalového EURO 2012. Beta víkendy s bohatým obsahem proběhnou 15.-17. června a 22.-24. června

Dubnový trailer z The Secret World

To u Guild Wars 2 už je naprosto zjevné, že nestihne 2. čtvrtletí kvůli něčemu jinému. Další kolo bety bylo odloženo na neurčito z důvodu instalace dodatečného hardware a serverů do datových center. ArenaNet dle svých slov nechce, aby se opakovala (neupřesněná) situace při nedávném zátěžovém testu. Obchod GameStop také ve výhledu tržeb před akcionáři uvedl, že Guild Wars 2 neočekává dříve než v srpnu.

Opozdí se i gravitační střílečka Inversion od Saber Interactive a Namco Bandai. Namísto avizovaného začátku června se dočkáme konzolových verzí až někdy v červenci a PC verze ještě později.

Video z hraní Inversion

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna