Odmaskování zrušené hry Rockstaru

We Are the Mods vznikala pro X360.

Rockstar prozradili, na jaké hře dělali, než byla podle všeho zrušena. Jmenovat se měla We Are the Mods a původně vznikala v torontském studiu Rockstaru. Zpočátku měla vyjít ještě na PS2, ale když vyšly konzole nové generace, nařídili z Rockstar New York hru předělat pro Xbox 360. Práce na ní začala v roce 2006.

Na pár obrázků objektů ze hry se můžete podívat na tomto webu, což je portfolio Matta Kazana, bývalého zaměstnance Rockstaru.

"Projekt začal na Playstation 2 jako duchovní pokračovatel The Warriors, ale v polovině vývoje nám Rockstar New York řekl, abychom začali hru dělat na konzole sedmé generace [Xbox 360, PS3 - pozn. red]," píše Matt Kazan na svém webu. "Takže jsme hru začali předělávat z PS2 na Xbox 360 jako na naši hlavní platformu. Hodně jsme se toho na ní naučili. Měla podobný design jako The Warriors, ale odehrávala se v 60. letech minulého století v Anglii."

Hra měla být o období, kdy proti sobě stáli modernisté (nebo modisté) a rockeři. V polovině 60. let to byla ve Velké Británii velká věc - gangy obou táborů spolu úpěnlivě soupeřili a bojovali proti sobě. Později, zhruba v roce 1966, se už tento souboj postupně vytrácel a nahradil ho souboj hipíků proti skinheadům.

Matt Kazan také prozradil, že Red Dead Redemption původně vznikalo jako PS2/Xbox hra. "Na hře jsme začali pracovat na počátku roku 2008 po dokončení Manhuntu 2 a Bully: Scholarship Edition. Naším úkolem v Torontu bylo předělávat věci, které vznikly v San Diegu pro konzole šesté generace."

Reklama

Související obsah

Jízdní řád přídavků Dying Light 2 na polovinu roku

DLC s frakcemi zdarma, zmutované události, dvě sady výzev a v červnu první příběhové rozšíření.

Sibiř se v Serious Sam graficky zadrhává

Video o problému + startovní trailer.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna