UbiSoft v noci na pátek oznámil zbrusu nový fotbal Pure Football, který má podat jakousi "syrovější" stránku kopané. Hra vzniká ve vancouverských studiích firmy a vyjde již koncem května pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3. První obrázky a trailer naleznete jako obvykle v tabulce pod článkem.

A co půjde? Zhruba o ten druh fotbalu, který jste zvyklí hrávat se svými spolužáky a sousedy - nebo, jak je tomu v debutovém traileru, který si spolu fotbalisti naplánují po oficiálním zápase, tentokrát už na neoficiálním hřišti a také bez přísného rozhodčího.

Důraz má titul klást na "ryzí zážitek" a hru na tělo, tzn. se všemi strkanicemi, vytvářením si prostoru na hřišti atd. Podle autorů nejde o konkurenta FIFA 10, k čemuž lze dodat, že Pure Football by mohl teoreticky být takovým mixem evropského fotbalu s tím americkým.

Dle oficiální tiskové zprávy půjde hrát ve čtyřech hráčích lokálně anebo jeden na jednoho online, přičemž na všech platformách bude hra podporovat nejrůznější žebříčky, tabulky atd. Vybrat si budete moci ze sedmnácti mezinárodních týmů, dvě stě třiceti hráčů a sedmnácti legend. Bližší informace zatím nejsou známy.

- komentáře (5)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Pure Football

Nezkažený fotbálek od UbiSoftu?

PC verze Pure Football zrušena

Podle UbiSoftu by nenaplnila ambice.

Pure Football už v květnu

První fotbal od Ubisoftu.

Steven Gerrard tváří Pure Football

UbiSoft si licencoval kapitána Liverpoolu.