PC verze Alan Wake: American Nightmare za 299 Kč

Hypermax se rozjíždí, viz i Test Drive.

Původní zpráva - Nebývalý prodejní úspěch Sniper: Elite V2 i v ČR nakopl edici Hypermax k zvýšené aktivitě na poli distribuce. Po Race Injection se jim dnes povedlo dohodnout práva na další zajímavé tituly.

Vydají u nás PC verzi arkádové odbočky Alan Wake: American Nightmare za přívětivých 299 Kč, což je o necelou stovku levněji než na Steamu. Tam ji Remedy uvedli tento týden, ihned po vypršení časové exkluzivity Xboxu 360 (únorová recenze, 8/10, z PC review-verze právě Josef Eisner chystá videorecenzi).

"Krabicovka na PC v ČR vyjde 8. června, zhruba v podobné době jako v zahraničí, dříve se to nedá stihnout," dodal David Boček pro Eurogamer. O češtině do American Nightmare, jako u původního Alan Wake pro PC, momentálně jednají s Mondym, který by ji udělal rád, ale vše je otázka peněz.

Dále Hypermax někdy v červnu vydá nadějné závody Test Drive Ferrari: Racing Legends (dnešní nový trailer), kde by maloobchodní doporučená cena měla být tradiční: 999 Kč u PC a 1499 Kč u PS3/X360 verzí.

Ve svého portfolia zařadil i samostatné rozšíření Spellforce 2: Faith of Destiny od Nordic Games, které má stát 499 Kč za anglickou verzi a český manuál bude ke stažení z webu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna