PC verze Battlefield 1943 až zkraje 2010

Navíc přinese nové prvky. 

PC verze Battlefield 1943 nabírá, oproti svým konzolovým předchůdcům, nebývalé zpoždění. Poslední oficiální informace hovoří v tom duchu, že se jí dočkáme až začátkem příštího roku. Jakkoliv byla původně plánovaná na září…

Hlavním důvodem odkladu jsou dle tvůrců problémy s enginem, jak bylo reportováno již dříve. Zatímco na konzolích byl před vydáním Battlefield 1943 Frotsbite engine již zavedený a vyzkoušený, u PC jde o novou věc, která tudíž vyžaduje více času. Ten bude koneckonců využitý pro vylepšení některých herních aspektů.

Především se můžete těšit na logickou podporu DirectX 9 a 10. Na navýšení počtu zúčastněných hráčů, v PC edici to bude 32 lidí, co najednou budou moci vstoupit do bojů. Počítá se se širší kompatibilitou s herním příslušenstvím, takže přijde ke slovu např. joystick pro ovládání letadel. Ale také VoIP či hosting ranked serverů.

Z rozhovoru na serveru G4TV přitom vyplynulo, že Battlefield 1943 je spíše taková alternativa pro sérii, jejíž další hlavní PC kapitoly budou zcela v intencích předešlých dílů.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna