Plánované rozšíření pro Uncharted 2

Především pak multiplayerové části. 

Multiplayerový designér Justin Richmond z Naughty Dog prozradil britskému Eurogameru, že příchozí PS3 projekt Uncharted 2: Among Thieves se brzy dočká svého rozšíření. Tedy stažitelného obsahu navíc, v němž máme s největší pravděpodobností čekat další kompetitivní akci.

Do téhle kategorie lze zahrnout nové mapy, módy a další podobný materiál. Ale jak bylo výše předznamenáno, pouze pro versus klání, nikoliv pro co-op hraní. Důvodem má být skutečnost, že vytvoření kooperativního přídavku je jednak velice časově náročné a potom i datově. Zkrátka ve finále by tu mohl vzniknout příliš velký soubor pro následné stahování z PlayStation Network.

Naštěstí Richmond, přes zmíněné komplikace s co-op rozšířením, jej úplně nevylučuje, byť současně odsouvá do hodně vzdálené časové roviny. Kde jsou ambice ohledně dalších dílů Uncharted, které, minimálně po příběhové stránce, budou mít stále co nabídnout. Třeba pohled na minulost hlavního hrdiny Nathana Drakea… nebo bychom mohli být konfrontováni např. s příběhovým rozšířením druhého dílu? Ve formě stažitelného obsahu?

Nechme se překvapit, každopádně exkluzivní PS3 projekt Uncharted 2: Among Thieves už pomalu klepe na dveře. Dne 16. října se objeví na trhu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Startovní trailer k datadisku pro DOOM Eternal

+ ten příběhový pro Destiny 2: Beyond Light.

Ukázky redesignovaného obchodu PlayStation Store pro web a mobily

Zpřístupněn bude příští týden, už bez podpory PS3 a Vita her, seznamu přání či jiných funkcí (zatím).

Lenovo Legion 5i & 7i - legie herních notebooků, která nezklame

I přenosný počítač pro náruživé hráče může vypadat majestátně.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna