Odposlech o Assassins Creed 3 v podcast-speciálu

Vyzvídáme od očitého svědka po telefonu.

Reportér Eurogameru Martin Zavřel měl to štěstí, že byl jedním z pár desítek vyvolených na světě, kteří měli možnost na vlastní oči spatřit předváděčku Assassins Creed 3. Využili jsme proto příležitosti a - jak v těchto dnech letí a každé správné médium musí něco takového mít - pořídili odposlech telefonického hovoru s dosud utajovanými informacemi o pokračování historické ságy pro speciální díl podcastu.

Nejprve se Michal Jonáš, Honza Doskočil a Aleš Harazim pobavili o základních informacích, přirovnali je k Red Dead Redemption nebo se zamysleli nad vstupy do interiérů ve městech a historickými reáliemi. Od 8. minuty následuje rozhovor s Martinem Zavřelem, který sděluje své bezprostřední dojmy z novinářského dema, odpovídá na otázky o novém enginu, zpracování měst, střídání ročních období a vlivu počasí na hratelnost, pocitu z divočiny, možné přítomnosti postav z minulých dílů, z čeho má obavy nebo co vlastně čekat od epických bitev obřích armád.

1

Sledujte také textové dojmy z předváděčky, video o výbavě Connora, nové oficiální obrázky a artworky, fotky z místa konání prezentace nebo oznámení tří speciálních edic.

Další vlastní materiály o Assassins Creed 3 zveřejníme už v pátek a standardní nový díl podcastu s více tématy na přelomu týdne.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna