Podpora Left 4 Dead bude pokračovat

Máme čekat další obsah k jedničce.

Když došlo na E3 k nečekanému oznámení Left 4 Dead 2, vyvolalo to trochu kontroverze. Není to totiž ještě ani pořádně celý rok, kdy vyšla jednička a fanoušci se docela oprávněně začali obávat, že Valve se teď bude věnovat dvojce a na jedničku zapomene. Zatímco takové Team Fortress 2 má neustávající podporu od října 2007, jednička Left 4 Dead vyšla teprve v listopadu minulého roku.

Fanoušky konečně uklidnil Doug Lombardi z Valve. Řekl totiž, že existence Left 4 Dead 2 neznamená, že skončí veškerá podpora pro jedničku. Právě naopak. "Rozhodně to není tak, že bychom u L4D zavřeli dveře. Budeme zveřejňovat další informace o dvojce a budeme vydávat další obsah pro Left 4 Dead. Prostě: věřte nám trošku," řekl v rozhovoru pro server Rock Paper Shotgun. "Vždycky jsme naše hry výjimečně podporovali po jejich vydání."

Proč tedy vyšlo L4D 2 tak brzy? Doug Lombardi se to snaží vysvětlit: "Left 4 Dead 2 je v podstatě odpověď na to, co hráči vyžadovali po vydání jedničky. Takhle vlastně dvojka vznikla. Myslím, že když nám dají ještě trošku času, uvidí, kam s dvojkou vlastně míříme." Skoro to zní, jakoby Valve ještě nevytáhlo všechny esa v rukávu. To jsme tedy zvědaví.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna