Potvrzení DLC skinů pro Uncharted 2

Bohužel nikoliv gratis, ale za peníze. 

Dřívější zprávy z Japonska, týkající se brzkého příchodu tří stažitelných přídavků pro akční PS3 pecku Uncharted 2, se nyní potvrzují jenom částečně. Ostatně Naughty Dog v reakci na ně už oficiálně deklarovali, že nejde o přesnou interpretaci jejich záměrů.

Každopádně pro Evropu byl aktuálně potvrzen příchod prvního rozšíření s názvem The PlayStation Heroes Skin Pack, ve kterém najdete skiny z vybraných Sony her pro následně využití v multiplayerových kláních Uncharted 2.

Jde přitom o následující postavy: dobrý Cole, zlý Cole a Zeke ze hry inFamous; Sgt Nathan Hale a Chimera Hybrid ze hry Resistance; a nakonec jsou tu Helghast Trooper a Tomas Sevchenko ze hry Killzone 2. Tenhle balíček bude ke stažení na PlayStation Network už ve čtvrtek 28. ledna. Oproti původním informacím však nebude gratis, zaplatíte za něj 5 Eur.

Další špatnou zprávou (aspoň prozatím) budiž fakt, že nepadlo žádné potvrzení stran dalších dvou v Japonsku dříve avizovaných přídavků. Připomeňme si, že byla řeč o nových mapách a skinech z původního Uncharted, cílených na PSN koncem února. A pak o rozšíření záběru co-op módu, mapách a skinech jako o DLC, chystanému na polovinu měsíce dubna.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Startovní trailer k datadisku pro DOOM Eternal

+ ten příběhový pro Destiny 2: Beyond Light.

Ukázky redesignovaného obchodu PlayStation Store pro web a mobily

Zpřístupněn bude příští týden, už bez podpory PS3 a Vita her, seznamu přání či jiných funkcí (zatím).

Lenovo Legion 5i & 7i - legie herních notebooků, která nezklame

I přenosný počítač pro náruživé hráče může vypadat majestátně.

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna