Potvrzení sběratelské edice Heavy Rain

Brzy po vydání bude i stažitelný obsah. 

Netradiční adventura Heavy Rain se dočká také speciální sběratelské edice, distribuované ve stejně speciálním obalu, a nabízejícím něco příjemných bonusů. V balení bude totiž poukázka na stažení dalšího obsahu z PlayStation Store.

Oč půjde? Ke stažení tu bude vůbec první rozšíření hry, k němuž se majitelé sběratelské edice dostanou v předstihu, tedy jako vůbec první. Soundtrack. A nakonec dynamický motiv pro interface konzole PS3. Ke sběratelské edici se přitom bude možné dostat různými způsoby, v závislosti na regionu. Cena ale nebyla ozřejmena.

Co se týče výše avizovaného rozšíření, ponese název Heavy Rain Chronicles a zanedlouho po vydání hry se má objevit na Store ke stažení pro všechny fanoušky téhle hry. Půjde přitom o první část (Chronicle One) v rámci plánovaných rozšíření - sérii hratelných scén, rozšiřujících obsah hry, díky kterým se dozvíte více o pozadí jednotlivých postav. Chronicle One ponese podtitul The Taxidermist a půjde o jakýsi update stejnojmenného dema prezentovaného letos na E3 a gamescomu.

Hra Heavy Rain se objeví exkluzivně na konzoli PS3 a to dne 26. února.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna