Pozvánka na půlnoční premiéru Mafie II

Čeká vás bohatý program. + Soutěž o GTX460!

Dovolujeme si vás tímto pozvat na velkolepé půlnoční zahájení prodeje Mafie II (recenze) v České republice, které pořádá známý obchod Xzone.

Bude se konat v noci ze čtvrtka 26. srpna na pátek 27. srpna v sálu CasaGelmi na adrese Korunní 926/30 na Praze 2.

Tento sál se nachází nedaleko od stanice metra "A" Náměstí Míru a jen kousek od pražské prodejny Xzone, kam by se odhadovaná účast v řádu několika stovek až tisíce lidí nevešla.

Jak bude akce probíhat a proč mám přijít?

Nejen, že se vám dostane do rukou očekávaná Mafia II, dostupná pro všechny platformy mezi prvními v zemi, ale ještě si můžete odnést další bonusy a dárky. Většina návštěvníků dostane ke hře ještě plakát a speciální tištěný lechtivý kalendář s obrázky dívek z Playboye, nově předělaný pro rok 2011. A pokud budete dostatečně vpředu ve frontě, tak i originální USB flashdisky 2GB (uříznutý prst) a trička s logem Mafie II a vnadnou ženštinou.

100

Vstup na akci je zdarma. "Rezervace Mafie II předem přes online-shop tentokrát není nutná, na místě by měl být dostatek kusů, aby uspokojil všechny zájemce," uvedl manažer Xzone Martin Schovanec.

Obsluha na půlnoční premiéře Xzone bude stylově oblečena a mafiánskou atmosféru navodí i výzdoba prostředí. Vše bude doplněno o zajímavý doprovodný program a soutěže (viz harmonogram níže).

Ze všech zákazníků budou vylosováni dva, kteří dostanou překrásnou repliku samopalu Thompson 1928 M1, který vypadá jako pravý. Jinak se vyplatí přijít v co nejstylovějším mafiánském kostýmu.

10
Adresa: sál CasaGelmi, Korunní 926/30, Praha 2 - Vinohrady

Předběžný časový harmonogram půlnoční premiéry Mafie II od Xzone (čtvrtek 26.8.)

20:00 - Příjezd dobových aut, otevření sálu a vpuštění dovnitř

20:15 - Rozdávání slosovatelných kuponů, seznámení s programem

20:30 - Možnost zkušebního hraní Mafie II na stojanech s konzolemi, promítání videí ze hry

21:00 - Soutěže v pokeru, o nejlepší kostým apod.

21:15 - Možnost vyzkoušení Mafie II ve 3D s brýlemi a na třech monitorech s výkladem od Igora Staňka z Nvidie (to samé, co na tomto videu)

22:00 - Panelová diskuse s vývojáři Mafie II, během níž se členů rodiny 2K Czech budete moci zeptat na cokoli chcete. Zúčastní se Martin Zavřel (vývojový/komunitní manažer), Tomáš Hřebíček (vedoucí animátor), Roman Hladík (vedoucí grafik), Jan Kratochvíl (programátor), Josef Vašek (designér), Martin Dvořák (dramaturg), Bloky: Mafia II: Natáčení v Hollywoodu a Mafia II: Mocap – vystřižené scény

23:10 - Losování zákazníků o vedlejší ceny a poté o hlavní ceny (samopaly)

00:00 - Zahájení prodeje Mafie II, autogramy vývojářů na plakáty atd.

Celou akci bude moderovat Ondřej Broukal (Game Page) a můžete na ní prohodit i pár slov s přítomnými redaktory Eurogamer.cz.

11
Další podobné fotky: http://www.xzone.cz/download/mafia2libuse.zip

Zahájení prodeje od půlnoci v pátek 27.8. 00:01 bude probíhat (již bez doprovodného programu) též v ostatních prodejnách Xzone: v Brně, Ostravě a Plzni (jejich adresy), kde též bude možné vyhrát po jednom kusu repliky samopalu (vylosování výherců další den). My Pražáci se sejdeme se v CasaGelmi!

Doprovodná soutěž Eurogameru:

V předvečer zahájení prodeje ještě pořádáme rychlou soutěž o současný hit mezi grafickými kartami a zároveň vhodnou výbavu na hraní Mafie II se zapnutými efekty PhysX - NVIDIA GeForce GTX 460 (v hodnotě cca 6000 Kč) - a plnou PC hru Mafie II v češtině. Pro účast v této soutěži stačí velmi málo:

3

1) Napsat 1 komentář do diskusního fóra pod tímto článkem - třeba jestli ve čtvrtek večer dorazíte na půlnoční premiéru :-)

2) Stát se fanouškem Eurogameru na Facebooku (nebo jím být z dřívějška).

Ze všech účastníků soutěže, kteří splní obě podmínky (a mají ve svém profilu na Eurogameru vyplněné stejné jméno jako v jimi používaném profilu na Facebooku, aby to šlo ověřit), náhodně vylosujeme již ve čtvrtek 26.8. odpoledne jednoho výherce a oznámíme jeho jméno zde v novinkách. Výhru pak bude moci osobně převzít v závěru půlnoční Xzone premiéry Mafie II, nebo mu po dohodě bude zdarma zaslána. Hodně štěstí!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (402)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna