Rozsáhlý překlad Risen 2 dokončen

Cenega o něm zveřejnila pár informací.

Společnost Cenega Czech dnes odpoledne oznámí, že v těchto dnech dokončila překlad očekávaného RPG titulu Risen 2. "Z hlediska lokalizace se opět jednalo o rozsáhlý projekt, neboť samotná hra obsahuje přibližně 220 000 slov, což je zhruba 900 normostran textu," píše produktový manažer Chalid Himmat v tiskové zprávě.

Na překladu druhého dílu pracoval stejný tým, který měl na starosti i první Risen nebo Fallout: New Vegas. "Na rozdíl od prvního dílu ale bude čeština pro Risen 2 k dispozici hned od prvního dne prodeje hry, a fanoušci tedy nebudou muset čekat na její dodatečné vydání," slibuje Cenega.

V Česku a na Slovensku má být rovněž nabízena i kusově velmi, ale opravdu velmi limitovaná sběratelská edice. Cenega obsah této edice momentálně dokončuje a odhalí ho v řádu pár týdnů. "Vzhledem k dosti početné skupině fanoušků této série však usilujeme o to, aby sběratelská edice pro ČR/SR byla ještě bohatší než nedávno ohlášená evropská verze!"

Risen 2 vyjde pro platformy PC, Playstation 3 a Xbox 360 koncem dubna za cenu začínající na 999 Kč. PC verze bude obsahovat české titulky - více o hře v dojmech a kompletním zpravodajství.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna