Sledovali jsme živě konference Sony a EA

PS3 zlevněna, Vita bude stát za to, BF3 i NFS zaujali.

Veletrh Gamescom v Kolíně nad Rýnem dnes po 16. hodině našeho času odstartovali EA, jejíž komentovaný záznam si můžete přečíst níže, včetně všech důležitých trailerů. V 19. hodin na ně navázala tisková konference Sony, kde se očekávalo oznámení zlevnění PS3 a představení dalších her pro nový handheld VITA.

Náš živý přenos už skončil. Tady je to, o co jste přišli:

Pokrytí

16:01

Vážení čtenáři, vítáme vás u prvního ze dvou dnešních přímých přenosů, který bude o očekávané konferenci EA na Gamescomu.

16:05

Streamované video můžete sledovat na oficiální stránce EA http://live-event.ea.com/gamescom/ - které vám z technických důvodů nemůžeme přinést lokálně. Konference by měla trvat hodinu a pak na ní naváže konference Sony.

16:07

Začíná se oznámením nové sportovní hry od EA Sports, která podle živého videa, kde kluci hrají pouliční fotbal v ulicích nebo malých hřištích v centru Londýna, vypadá na něco podobného jako FIFA Street.

16:08

Kreativní ředitel Andy Wilson poté oznamuje, že skutečně jde o pokračování FIFA Street, který pochází z vancouverského studia EA Sports. Vyjde začátkem příštího roku.

16:12

FIFA Street (kupodivu bez číselného označení) má být nejvíce autentickou fotbalovou hrou, která kdy vznikla. Tvůrci se domluvili s nejlepšími hráči pouličního fotbalu, kteří s nimi natočili motion capture pro různé triky a parádičky s balonem. Má být přístupná i pro nové hráče díky novému enginu pro držení míče u nohy. Slibují 2x více pohybů než FIFA 12 a 35 prostředí jako Londýn, Tokio, Barcelona, New York či Mnichov. Součástí bude kupa sociálních prvků a propojí se i se službou Football Club. Podle prvních ukázek ze hry se zdá, že už nebude v celshadované grafice s karikaturovanými vyhublými vytáhlými hráči, ale spíš se přiblíží reálnému fotbalu.

16:14

Nový trailer z Need for Speed: The Run je složen převážně ze známých scén z již ukázaných levelů, ale ke konci zachytil padající lavinu na silnici. Ve hře bude celkem 200 závodníků, kteří se budou prohánět na 300 kilometrech tratí. Dnes nám EA ukáží trať Rocky Mountains v Coloradu, která je zavřená kvůli riziku sněhových lavin.

16:18

Jak taková lavina v závodní hře vypadá? Na protější straně svahu zazní rána, jako by někdo odstřeloval lavinu, a hroudy sněhu začnou realisticky padat na vozovku, nejdříve malé části, poté ty větší, ale auto, zdá se, většinou z nich projede bez jakékoli újmy. Jen se asi musí vyhýbat těm velkým balvanům, kterými je později zaterasená větší část silnice a hráč musí mezi nimi kličkovat. Občas na horské zasněžené silnici vypomohou tunely, kde zhasínají světla. Postupem času lavina graduje, balvany se odrážejí od bočních stěn průsmyku se silnicí a hráč bude mít co dělat, aby do nich nenarazil. Celkově moc pěkná podívaná a konečně vysvětlení, proč do hry zakomponovali Frostbite Engine 2.0 z Battlefieldu 3.

16:20

Šéf BioWare oznamuje nový titul Warhammer: Wrath of Heroes, novou PvP hru pro PC. 18 hráčů v ní jde do kompetitivní bitvy. Vyberete si svého hrdinu a poté se kosíte i třeba 6 proti 6 proti 6 v prostředí, které grafikou připomíná World of Warcraft. Působí to trochu lacině. Hra vyjde už letos na podzim a bude Free 2 Play.

16:25

Krátká cutscéna s rozhovorem ze Star Wars The Old Republic nepotěšila německým dabingem, ale snaha o zalíbení se německému publiku se dá chápat. Hru prý nyní testují tisíce hráčů a platí plán s víkendovými kolečky betatestů. Dnes uvidíme premiéru první operacie ze hry, kterou živě hraje tester a jeho osmičlený tým. Varuje, že se může stát cokoli, protože půjde o vůbec první živé demo.

16:32

Povídání o základních principech Mass Effect 3 má Ray Muzyka naučené perfektně. Loučí se s novým Squad Leader trailerem, který je o krycí přestřelky v jakémsi skladišti a nebyl ani na E3. Shepard tam za pomoci pomocnice různými způsoby likviduje nepřátele a na závěr si to rozdá s mechem. ME3 i The Old Republic budou na Gamescomu v hratelné pdoobě.

16:34

Další na řadě je SSX, tentokrát o online prvcích, které mají být revoluční. Ve hře budou dva módy: Expore a Global Events, a nemusíte k nim ani mít připojenou konzoli k internetu. To funguje tak, že se vaše nejlepší časy nahrají na server a pak se zpřístupní vašim přátelům jako tzv. Ghost jízdy, kteří s vámi budou moci závodit, i když nejste zrovna u konzole. Ve hře budete také vydělávat peníze, za které si koupíte lepší snowboardy a výbavu.

16:38

Ani v Global Events nebudou žádné lobby či potřeba plánovat turnaje. Funguje to tak, že vidíte mapu hor a tam ikony, z kterého vrcholku se zrovna pojede závod. Můžete dokonce závodit i více soutěží souběžně, opět formou uploadování vašich nejlepších časů na server. Pak tu bude ještě Rider.net, prý podobný Autoblogu z NFS. Pokud jsme to stihli zaznamenat, funguje to tak, že si označíte své oblíbené skoky a místa ve hře, které pak můžete sdílet s přáteli a pochlubit se svými triky. Platí, že SSX vyjde v lednu a na GC bude možné vyzkoušet jeho poslední pre-alpha verzi.

16:44

Soudě podle představení všech šéfů EA v první řadě se dá tipovat, že John Ricchitelo či Peter Moore na pódiu v Kolíně nevystoupí a že všechnu práci nechají na evropském vedení firmy. Vousatý designér Morrowindu a Oblivionu, nyní v 38 Studios, pak probouzí ospalé publikum svým velmi emotivním projevem, které zjevně Kingdoms of Amalur: Reckoning nutně potřebuje, aby si ho vedle Skyrimu a podobných pecek někdo jakožto nové značky s dost generickým názvem vůbec všiml. A na závěr musí navádět publikum k zatleskání, když připomněl datum vydání začátkem února. Následovat by měl nový trailer z tohoto fantasy RPG.

16:46

Nutno dodat, že trailer z Kingdoms of Amalur: Reckoning nepůsobil zle, ačkoli na vybudování epické atmosféry ze Skyrimu zkrátka nemá. Dalším pánem na holení je zástupce Funcomu, který nám něco řekne o nadějné onlinovce The Secret World. Na GC odhalí PvP, nejsou tu žádné herní třídy ani levely. Hráči mohou volně míchat mezi 500 schopnostmi, aby si vytvořili přesně takovou postavou, jakou chtějí. Novinkou je datum vydání v dubnu 2012, přičemž přihlášky do bety se otevřou 26. srpna.

16:49

Nový renderovaný filmeček z The Secret World začíná v ruinách New Yorku se zdevastovanými mrakodrapy a rozbitými žlutými taxíky, kam náhle z podzemí vyskočí vagon metra. Valící se kouř jako o 9/11 pak nevěští nic dobrého... a skutečně, ven vylezla obrovitá příšera. Nevíme, jak vás, ale nás na The Secret World baví už jen ta tématická hudba. Povedený filmeček!

16:55

Online hraní ve FIFA 12 slibuje nové prvky skrze službu Football Club, která má nabídnout nový obsah dodávaný do hry týden co týden. FIFA Ultimate Team bude letos součástí prodávaného disku s FIFA 12. 20. září může každý začít budovat svůj tým v předstihu a 13. září vyjde demo FIFA 12. Pasáž věnovanou fotbalu končí nový trailer, který jste u nás mohli vidět už od 15. hodiny zde: http://www.eurogamer.cz/videos/fifa-12-gamescom-trailer

17:04

Na řadu přichází Battlefield 3 a sál bouří. Na úvod nemůže chybět nezbytný hype, že půjde o nejlepší letošní střílečku atd. Tvůrci dnes představují co-op mód, s pozemními i leteckými misemi. Živé demo hrají přímo dva předvádějící, kteří před chvíli mluvili, což je určitě netradiční. Běží za sebou budovou, kde likvidují nepřítele sedícího u televize či bezpečnostní kameru, pro což se slovně domlouvají na vtrhnutí do místnosti. Jenže se jim povedlo vyvolat poplach (připomíná školní zvonění:), a nepřátelé tak vybíhají ze všech místností temné budovy, které postupně čistí, aby někoho zachránili. To se povedlo, naložili ho do auta, oba si do něj sedli a mise plynule bez loadingu přechází v jezdící pasáž po nočním městě (což vysvětluje chudší grafiku interiérů), kde svítí okna jednotlivých bytů s číhajícími protivníky. Cílem je teď ochránit konvoj, který na křižovatce zasahuje raketa. V přestřelce je hojně používáno noční vidění se zoomem skrze mířidlo. Dobrou atmosféru navodila ozvěna střelby a osvětlené město, ale určitě to nebyla ta nejzajímavější ukázka, co jsme zatím z BF3 měli možnost vidět.

17:08

Battlefield 3 bude přístupný odkudkoli - z vašeho PC, konzole i handheldu. Služba Battlelog vás bude informovat o nových událostech, odemykat achievementy, sledovat váš postup hrou atd. Co-op demo půjde hrát na GC, stejně jako Conquest mód pro 64 lidí. Závěr BF3 napravuje pachuť v ústech, když ukazuje novou multiplayerovou mapu na kaspické hranici, v otevřené přírodě, s vrtulníky, ovladatelnými letadly s kokpitem, tanky a dokonce i robůtkem, který se zasekne o malou zídku. Přesně tohle jsme z Battlefieldu 3 chtěli vidět.

17:15

A to je vše, přátelé. Konference EA po necelé hodině končí a kupodivu ani slovo o tom spekulovaném Syndicate. Těmi novými projekty je skutečně pouze nová FIFA Street a laciná F2P onlinovka ze světa Warhammeru, nic víc. Nejste tím také trochu zklamáni?

Vrcholy podle našeho názoru: 1) lavina z Need for Speed: The Run 2) nové MP video z Battlefieldu 3 teď ke konci 3) renderovaný filmeček z The Secret World. 4) výstup řečníka k Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Naopak zklamáním byly podle nás materiály od BioWare: to živě hrané demo Star Wars The Old Republic nijak extra neuchvátilo (ani jsme se stále nedozvěděli termín vydání) a všechny ostatní mise z Mass Effect 3, které byly k vidění na E3, působily mnohem zajímavěji než tato z nového traileru. Jinak FIFA a SSX klasika, co se čekalo, žádné překvapení.

17:18

Nezapomeňte, že po 18. hodině budeme na této stejné adrese živě sledovat a komentovat další Gamescom konferenci od Sony, kam se teď všichni novináři houfně přesouvají.

Od ní se očekává především ohlášení zlevnění konzole PlayStation 3, konkrétně na 250 eur za model 160 GB. K přecenění by mělo dojít údajně už začátkem září. A samozřejmě také představení startovního lineupu pro handheld VITA od third-party studií. Tak se sem nezapomeňte za hodinu vrátit...

17:46

Všechny ty níže popisované perfektní trailery z konference EA nyní můžete shlédnout lokálně na Eurogameru - http://www.eurogamer.cz/videos/ - z Battlefield 3, NFS: The Run, Mass Effect 3, SSX, FIFA Street či Warhammer Online: Wrath of Heroes.

18:42

Tisková konference Sony na Gamescomu začne o hodinu později, až od 19:00, což všichni uviítali, protože podle zpráv od reportérů EG nebyly na místě žádné autobusy pro transfer novinářů z konference EA, jako tomu bylo mezi všemi konferencemi na E3, takže by to na tu původně plánovanou 18. hodinu asi málokdo stihl. Přímý přenos ze Sony zde opět budeme komentovat a jeho video-stream, včetně verze pro mobily, můžete sledovat tady: http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

19:09

Klasické zpoždění. Hlasatel v historické hale Gurzenich v Kolíně nad Rýnem právě ohlásil, že konference začne až za 10 minut, čili kolem 19:20. Fronty na registraci i vyzvednutí badge byly podle reportérů EG docela dlouhé.

19:15

V mezidobí se ještě letmo vrátíme ke skončené konferenci EA: fotky, jak to vypadalo na místě konání: http://twitpic.com/photos/EACzech + oficiální oznámení FIFA Street tiskovkou s prvním obrázkem a více informacemi o obsahu hry: http://www.eurogamer.cz/articles/oznameni-fifa-street-tiskovkou

19:22

Konference začala pro Sony naprosto typickým videoklipem se sestřihem z PlayStation her. Uvádí ji stejně jako u EA evropský prezident firmy, Andrew House, neznámá tvář i pro nás. Řečník to není špatný, jen možná mluví moc rychle a na přednes Jacka Trettona na E3 nemá.

19:25

Povinné opáčko, kterak Sony redefinuje zábavní průmysl, překonává hranice či spojuje hráče na PSN, je asi pro mainstreamové publikum nezbytné, pro ostatní by nebylo špatné mít možnost těch pět úvodních minut vždycky přeskočit. Kdy tipujete, že oznámí to zlevnění PS3 - uprostřed konference nebo až na jejím konci?

19:32

Jsou nám připomenuty hlavní technické parametry PlayStation Vita (bude existovat ve Wifi i 3G verzi) a sociální funkce pro permanentní připojení, vyhledáváním handheldů poblíž, chatem s přáteli, aplikací pro trofeje, sociální sítě, webový prohlížeč atd. Tomuto je věnováno už skoro 10 minut, nějak podezřele moc času. Začíná to být trochu monotónní a působí to jako příprava pole na budoucí obhájení ceny a také vypíchnutí rozdílu oproti 3DS, které toho tolik v době vydání (ani teď) neumělo.

19:35

Konečně Vita a hry - o nich nám něco poví evropský viceprezident Michael Denny, další neznámá tvář. Vita prý bude snem herních vývojářů. Sony je sebevědomá, že bude mít velmi silný startovní lineup, pro každého něco. Jak známé značky typu Wipeout, Uncharted a Littlebigplanet, tak novinky Little Deviants nebo Ruin. Ukáže nám dnes čtyři hry, které využijí unikátní funkce Vita.

19:37

První hra, Resistance: Burning Skies bude navržena speciálně pro Vita, aby využila jeho výkon a ovládání. Pochází od Insomniac a bude to FPS, s novým příběhem před dějem třetího dílu, kdy Chiméra napadla USA. Bude tu nový hrdina, který se probouzí ve výzkumném ústavu. Jde o hasiče z New Yorku, který běhá po prostředí se sekyrou v ruce.

19:41

Ovládání působí šikovně, na rozdíl od FPS např. pro iPad nebo iPhone se naplno zužitkují ovládací klávesy na bocích handheldu, díky čemuž si hráč nepřekáží prsty ve výhledu na dění. Budou tu známí nepřátelé i nějací noví. Přítomen je nový krycí systém, který dovoluje vyklonění ven jednoduchým natočením handheldu dopředu, jak se to intiutivně nabízí. Grafika působí standardně, textury prostředí jsou jednodušší, ale zase to dohání efekty výbuchů, střelbou, kouřem a otevřeným, poměrně rozlehlým prostředím, i destrukcí, když hlídací věž padá v asi předskriptované scéně po zničení. Celkově máme z Resistance pro Vitu velmi dobrý pocit.

19:43

Další ukázkou je již známé LittleBigPlanet pro Vitu a to formou živého traileru, kdy hráč v ruce tvoří menší a jednodušší levely, než mu přinesou zmrzlinu na stůl v restauraci. Šikovná je možnost vyfotit třeba venkovní park nebo grafiti pomalovanou zeď a vložit ho jako texturu na předměty přímo ve hře.

19:46

Další využití zabudované kamery/foťáku do Vity a jejím přímém propojení s hrami, skrz tzv. Augmented Reality hry (jako na 3DS), bude v nové hře Reality Fighters. Cokoli ze skutečného světa můžete přenést do hry. Můžete hrát jako kdokoli kdekoli. Předvádějící řve při představování bojovníků z UFC tak, že to trhá bedny.

19:48

Jde o bojovou hru, něco jako takový dost primitivní Mortal Kombat, která se odehrává přímo na jevišti konference, kdy na pozadí herního bojiště na Vitě jsou vidět první řady v sále.

19:51

Čtvrtou čerstvou hrou pro Vita je nová značka, která prý výborně sedne handheldovému hraní a je navržena pro jeho ovládání sixaxisem je Escape Plan. Vypadá to jako logická hříčka v minimalistickém šedivém duchu, ve které se tlustá černá kulička a její hubený sourozenec proboří do místnosti, pokouší se dostat k cíli, zabíji ji nastražené kladivo, různé pasti prostředí, elektrický proud, větrák. Stylem připomíná Limbo nebo Machinarium.

19:53

Nyní nastal čas na third-party hry. UbiSoft podpoří Vitu šesti hrami a vydá úžasný nový díl Assassins Creed pro Vitu. Fotbal FIFA od EA také vyjde pro Vitu začátkem roku 2012. Na Vitu přijdou i jiné silné značky, jako Call of Duty, BioShock, Rayman a další, kterých byla plná obrazovka.

19:54

Sony kupodivu ale s nástupem Vity neopustí ani staré dobré PSP, letos na podzim uvede jeho zbrusu nový model jen za 100 eur. Oproti tomu VITA bude stát 250 eur, takže své handheldové hraní si může vybrat každý podle svých finančních možností.

19:56

Dále se dostává na řadu pohybový ovladač PlayStation Move. Úplně novým oznámením je, že příští ročník FIFA 13, co vyjde za rok, bude Move podporovat. A teď asi přijde oznámení Move Fitness...

19:58

Trailer na Move Fitness zmiňuje přes 25 zábavně pojatých cvičení, typu box s pytlem, košíková, máchání na objekty jakoby mečem, skákání a trefování cílů s Move ve vzduchu, rozbíjení oken na obrazovce přesným mířením. Move Fitness vyjde ještě letos na podzim a zatím se líbí.

20:01

Ještě letos začnou Move podporovat také Resistance 3 a LittleBigPlanet. Z vysoko nasazeného tempa, které konference Sony nastolila, dává konečně, po téměř hodině na chvíli ulevit videoklip o stávajících hrách s podporou Move.

20:07

Poslední přiblíženou hrou pro Move je Dancestar Party od tvůrců série Singstar. Tou hlavní vlastností bude natáčení vašich videí a jejich sdílení na internet, i Dance Create mód, v němž vymyslíte nové tance a pošlete je kamarádům, aby ty šílenosti s Move v ruce zkusili napodobit. Docela dobře na to navazuje vystoupení asi patnácti tanečníků na pódiu, což by mohla být taková překlenovací vložka pro věnování se hardcore hrám pro PlayStation 3, o nichž za tu úvodní hodinu nebyla ani zmínka aneb Sony má své portfoilo velmi široké, že dokáže tak dlouho hovořit jen o novinkách pro Move a Vitu a přitom ani nenudit. Dovede si někdo představit, že by Microsoft za úvodní hodinu své konference neukázal nic pro Xbox 360?

20:10

A opravdu, konečně je tu sekce konference, na kterou všichni čekáte, věnovaná PS3, které se celkově prodalo 22 milionů kusů. Nový, nezvykle kreslený trailer s debatou otce a dcery má za úkol zdůraznit silný emotivní podtext Resistance 3, což se mu zadařilo a na závěr nemůže chybět obligátní zvuk sirény.

20:12

Novou hrou, která na PS3 dorazí ještě v říjnu, je inFamous 2: Festival of Blood. Bude šířená digitální distribucí, taková hororová odbočka o upírech šírících se městem, s novými prostředími, nepřáteli, který ukáže temnou stránku série.

20:22

A je to tady: Uncharted 3, v současnosti zdaleka nejočekávanější velká hra pro PS3. V ukázce nového levelu hrdina vyšplhal na střechu letištního hangáru pod rouškou tmy a když ustrunul u sledování letadla, popohnala ho dopředu parťačka, se kterou se v srdcervoucí cutscéně, s animacemi a mimikou jak v ženských seriálech, dohaduje, aby s ním už dál nešla. A bylo to dobře, protože Nathan byl zpozorován a byla na něj spuštěna palba ze všech stran a prostor začaly pročesávat světlomety. Nicméně hrdina si umí poradit, krýt se za bednami či shazovat dolů nepřátele. Když se zdá, že to startující letadlo na ranveji během po svých nedoběhne (není to až moc podobné tomu MP levelu?), přijíždí, hádejte kdo... jeho přítelkyně v džípu, se kterou obří vrtulové dopravní letadlo podjíždí a chytá se předního kola, na němž je po startu zavřen do podvozku. Po krátkém odpočinku se plíží šachtami letadla jako vetřelec, ale je chycen protivníkem, který se ho snaží vyhodit do pouště otevřenými zadními vraty letadla, kde posléze dojde k souboji na blízko beze zbraní. Vše končí dechberoucí sdénou, kdy z letadla začnou postupně vypadávat jednotlivé části nákladu jako vozidla a bedny, čemuž se mu chvíli daří vyhnout, ale pak ho vezmou sebou a ve vzduchu mezi nimi přeskakuje, když vše padá dolů do pouště. Bomba! "No řekněte, nevypadá to fantasticky?"

20:24

Na závěr přichází to očekávané zlevnění PlayStation 3 na 249 eur nebo 249 dolarů, což z něj dělá ještě výhodnější koupi, co se týče poměru cena/výkon. Čili stará PS3 (bez Move) teď bude stát stejně jako novinka Vita. O datu jeho vydání v Evropě ale ani slovo, takže stále platí dřívější - začátek roku 2012. A to bylo z konference Sony vše!

20:34

Nevíme, jak vám, ale nám se konference Sony moc líbila, určitě více než ta na E3, ani nemluvě o té odpolední od EA. Až na rozvleklý úvod jsme v ní nenašli žádné hluché místo a kloubouk dolů před Sony, že dokázala přijít s tolika novinkami, když minulou konferenci měla před dvěma měsíci na E3.

Jen jsme tajně doufali v to GTA nebo aspoň něco o Agentovi od Rockstaru, když už unikly ty obrázky, nebo oznámení něčeho nového velkého pro PS3, ale nic takového bohužel nepřišlo, ani Last Guardian.

Hlavní poznatky z konference: 1) Vita bude moc prima hračka s opravdu silným startovním lineupem i podporou od ostatních vydavatelů 2) Nový level z Uncharted 3 nastavil laťku očekávání ještě o kousek výše 3) Podpora Move od third-party firem kupodivu žádná, ještě že to zachraňuje zajímavé Move Fitness i taneční Dancestar Party.

Na adrese níže právě začal záznam celé, přibližně 70-minutové konference Sony:
http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

Děkujeme za pozornost u obou přímých přenosů a nadále sledujte kontinuální reportáž Eurogameru, kam budou Michal Jonáš a Miloš Bohoněk psát své zážiky a dojmy z her během průběhu celé výstavy: http://www.eurogamer.cz/articles/kontinualni-reportaz-z-gamescomu-2011

21:12

Prahnete-li ještě po bezprostředních pocitech z místa konání, mrkněte na aktuální příspěvky od redaktorů EG z obou konferencí, jichž se v Kolíně osobně zúčastnili:

http://www.eurogamer.cz/articles/kontinualni-reportaz-z-gamescomu-2011

Poslední komentáře

Zalogujte se pro psaní komentářů k tomuto přímému přenosu.
  Redakce_EGCZ před 9 lety
  @Yel3h S PC verzi FIFA Street nepocitat.
  honza.skypala před 9 lety
  Sony se rozhodlo bojovat proti online hackerům tak, že odstraní ze svých konzolí možnost připojení k síti. Viz nové PSP.
  Yel před 9 lety
  scrolloval jsem hodne dolu a cetl jsem o nove FIFE street. Myslite ze je sance, ze to vyjde na PC ? Mel jsem FiFU street na PS2 a to bylo super ....
  Martas_cz před 9 lety
  Tak to bylo epicke
  Soda99 před 9 lety
  jakk to myyslis?
  Skier před 9 lety
  hmm, jsem zvedav jestli se PS VITA bude pouzivat take jako sledovaci zarizeni....
  Soda99 před 9 lety
  sakra furt pise aktualizuje se a nic :(((
  Redakce_EGCZ před 9 lety
  Tengen: mrkni na hlavní stránku Eurogameru, všechny tam jsou nahoře, nebo na Eurogamer.cz/TV
  Tengen před 9 lety
  kde jsou k vidění ty nový záběry z BF3? vysílá se to někde online?
  Vostoq před 9 lety
  BF3- ten coop byl snad z PS3.. takže kvalita grafiky bude nějak na stejno (nutno říct že i ten coop vypadal setsakramentsky dobře.. ale nemá to na PC a jeho 64 hráčů B-)
  Bearg před 9 lety
  jako vazne ten multi trailer ty novy mapy... oh my god nic lepsiho sem nevidel O_o
  Kubas86 před 9 lety
  tak ten battefield bude dobrej nářez :)
  Vostoq před 9 lety
  bože... ten MP... BF2 v lepší grafice a s moderníma featurkama... Bože to je skvělost :)) tak konec mého spamu :D
  Vostoq před 9 lety
  boží boží :)
  Vostoq před 9 lety
  konečně BFko
  Redakce_EGCZ před 9 lety
  Jak je vysvetleno v prvnim prispevku nize, technicky to neni mozne kvuli zdrojovemu kodu streamu EA nekompatibilnimu se strankami EG. Nicmene odkazujeme na stream na webu EA, kde bezi to same, jen to od vas chce jeden klik navic.