Problémy s demem Resistance 3

Proč je špatné a proč z PSN zmizelo?

Uživatelé NeoGAFu si všimli, že na PlayStation Network v Singapuru je k dispozici demo na Resistance 3. Záhy se ale zjistilo, že kvalita části hry, která byla v demu, je velmi špatná a demo bylo z PlayStation Network staženo.

Kritiku na kvalitu dema a především na grafickou stránku hry se jali vývojáři z Insomniac rozprášit. Podle nich se prý jedná o několik měsíců starou verzi hry, vzhledem k tomu, že demo bylo obsaženo v blu-ray edici filmu Battle: Los Angeles - demo tak muselo být zfinalizováno před nějakou dobou a to stejné demo se teď objevilo na PlayStation Network.

Hráči mají mít také na paměti, že se jedná o lineární, atmosférickou a příběhovou hru. Zážitek ze hry prý výrazně zlepšíte, když si zhasnete, zatáhnete závěsy a zesílíte zvuk.

Demo ale nebylo z PlayStation Network staženo kvůli kvalitě, nýbrž kvůli tomu, že mělo být původně propojeno s vouchery jen v některých zemích - nemělo tak být k dispozici široké veřejnosti. Podle jistých zpráv by mělo být demo v singapurském PlayStation Network opět k dispozici.

Sluší se dodat, že Resistance 3 si nezískala ani na E3 žádné nové obdivovatele - novináři se většinou shodují na tom, že hra vypadá přinejlepším průměrně.

Resistance 3 vyjde 9. září 2011 exkluzivně pro PlayStation 3.

Reklama

Související obsah

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. února

Stavebnice Halo Infinite, další odřeknutí Sony kvůli viru, film Borderlands, výročí odhalení PS4, dokument Tony Hawka...

The Last of Us 2 v Bostonu zastavil koronavir

Zrušení účasti Sony na výstavě.

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. února

Stavebnice Halo Infinite, další odřeknutí Sony kvůli viru, film Borderlands, výročí odhalení PS4, dokument Tony Hawka...

Deníček o terénu Humankind

Proč je v klonu Civilizace tak důležitý?

Na hlavní lince v Tokiu jezdí reklamní vlak Final Fantasy 7

Fotky uvnitř, ale oficiální akce ke hře zrušena kvůli koronaviru.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna