Propouštění v Radical Entertainment?

Přišli autoři Prototype o půlku zaměstnanců?  

Zahraniční novináři ze serveru Kotaku přinesli jako první zprávu o tom, že vývojáři z Radical Entertainment propustili zhruba devadesát zaměstnanců svého vancouverského studia.

U velkých firem sice zpráva malého významu, jenže pokud toto číslo aplikujeme na autory Prototype a The Inredible Hulk: Ultimate Destruction, vyjde nám, že Radical Entertainment se zbavili zhruba půlky všech svých lidí. Silně by se to podepsalo na dvou ze tří vývojářských týmů firmy.

Activision, pod jehož křídla Radical spadají, zatím v oficiálním vyjádření pouze přiznal, že letos hodlá pracovat s menším objemem zaměstnanců a obecně do vývoje investovat méně peněz (např. nevydá tolik hudebních her jako v loňském roce).

Jako alespoň částečný důkaz tvrzení Kotaku se nicméně zdá fakt, že mezi výročním plánem vydavatele nelze najít jedinou zmínku o nástupci Prototype, posledního a jinak vcelku slušně prodávaného titulu od Radical Entertainment. Jiné zdroje mluví o tom, že po nedávném odkoupení Marvelu gigantem Disneyem přišli Radical Entertainment o jeden ze svých rozdělaných projektů.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna