Průzkum odhaluje, o čem asi bude Dragon Age 3

Odehrávat by se měl v Orlais a bude mít možná kooperaci.

Několik hráčů na různých herních diskuzích prozradilo, že se účastnilo průzkumu BioWare, ze kterého vyplývá, o čem by měl být Dragon Age 3.

Podle velké diskuze na serveru NeoGAF průzkum prozrazuje, že celá hra by se měla odehrávat převážně v Orlaisu, což je středověkou Francií inspirovaná země Thedasu. V Dragon Age 3 je celý Thedas v chaosu a v Orlaisu zuří občanská válka, protože se zde vzbouřili mágové. Chantry je díky tomu v rozpadu a většina vůdčích osobností tohoto řádu mající za úkol kontrolu nad mágy byla zlikvidována.

Hráči by měli převzít roli inkvizitora, která má za úkol odhalit konspirace vedoucí k celému tomuto rozkolu. Ve trojce Dragon Age si vytvoříte postavu (válečník, lukostřelec nebo mág), vytvoříte si tým společníků a jdete do boje s temnými silami. Postupně také budete budovat armádu, vysílat špiony a účastnit se politického pletichaření.

V průzkumu, které měli obdržet někteří hráči, se snaží EA a BioWare zjistit, co si myslí o online kooperativních módech, o možnosti implementace denního cyklu do hry a partě společníků o pěti členech.

Také chtějí vědět, který z následujících názvů se líbí nejvíce: Dragon Age 3: The Breach, Dragon Age 3: Exarch, Dragon Age 3: Inquisition, Dragon Age 3: Inquisitor nebo Dragon Age 3: Apocrypha.

Součástí průzkumu jsou také obrázky potencionálních postav z trojky, na které se můžete podívat dole.

Otázkou tedy je, zda BioWare či EA podobný průzkum několika lidem skutečně poslali nebo jde jen o velice promakaný fake...

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna