První názor na Alan Wake PC a benchmarky

Zjistěte, zda vám poběží plynule.

PC verze Alan Wake se nezadržitelně blíží a na internetu se tak pomalu začínají objevovat první recenze. Kolegové z německého PCGames už svůj verdikt vyřknuli a hru nakonec ohodnotili velmi pěknými 86%.

Konverze na PC se tedy podle nich povedla. Mezi hlavními klady Alan Wake je v recenzi uvedena jedinečná atmosféra, inovativní bojový systém a velkolepý příběh s mnoha zvraty. Chválena je také grafická stránka, která je pořád, ačkoliv se jedná o dva roky starý titul, na dobré úrovni. Hra naopak nedosáhla na vyšší hodnocení kvůli některým slabším pasážím či špatné německé lokalizaci, která se nás ovšem netýká.

Jak pošlape Alan Wake na vašem PC, můžete zjistit díky benchmarkům, které připravili PCGamesHardware. Z grafů je patrné, že hru na maximální detaily při rozlišení 1920x1080 bez problémů rozjedou i majitelé starších strojů, naopak vyšší rozlišení (konkrétně 2560x1600) už si žádá dosti slušnou grafickou kartu.

Na plynulý běh hry má pochopitelně také určitý vliv procesor. Přestože z testu vyšel vítězně čtyřjádrový Core i7-970, rozdíly nejsou nijak markantní a tak by vám bohatě mělo postačit i dvoujádro.

Alan Wake vyjde na Steamu již za dva dny.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna