První recenze F.E.A.R. 3

Až vzácná shoda ve skóre i mínusech.

Na internetu se začaly objevovat první recenze sci-fi střílečky F.E.A.R. 3. Třeba americký server IGN ji ve své video-recenzi udělil 8/10 za způsob, jakým překračuje hranice vymezené tradičními střílečkami, jak pracuje s atmosférickým zvukem, variabilní stavbou misí nebo jak výborně funguje v kooperativním módu.

Samotná hra podle IGN zabere okolo 7-8 hodin hrubého hracího času a mezi její největší chyby patří jen místy zastaralá grafika a slabší AI protivníka.

Úplně identické skóre jen na škále 4/5 hře udělil americký časopis Gamepro, který na hře také ocenil autentickou atmosféru a věrohodnost jednotlivých lokací, ať už jsou zrovna zničené, plné vandalů či monster. Plusem je variabilita misí či různorodá barevná paleta, naopak vyprávění příběhu prý nejde vždy úplně hladce a polovina multiplayerových módů spíš nudí.

Hodnocením B+ neboli jakousi jedničkou s mínusem hru odměnil také server Gaming Nexus. I jeho argumenty proti se točí většinou okolo zastaralé grafiky, špatně odsýpajícího módu Soul King nebo slabšího rozjezdu příběhu. Zbytek multiplayerových módů, celkový design levelů, budování dramatu či různorodost dvou hlavních postav si naopak zaslouží pochvalu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna