První singleplayerový DLC k Bioshock 2

Vyjde začátkem srpna.

2K Games oznámilo, že 3. srpna vyjde stahovatelný přídavek s názvem Protector Trials, který bude určen pro jednoho hráče.

Opět v něm budete ovládat Big Daddyho. V tomto DLC budete muset využít všech vašich schopností, protože vás čekají boje proti tuhým nepřátelům v celkem šesti různých oblastech.

Cíl bude celkem jednoduchý, ale hůře proveditelný: ochránit vaši Little Sistre před hordou nepřátel, zatímco bude sbírat ADAM z mrtvol.

Christoph Hartmann, šéf 2K Games, tvrdí, že na tomto přídavku se začalo pracovat krátce po vydání původního Bioshocku 2. Protector Trials má být podle jeho slov první z několika takových přídavků. "Vrátí hráče zpátky na známá místa z původní hry," prozradil.

Tou původní hrou ale bohužel nemyslel první Bioshock, ale upravené levely z Bioshock 2. Jenom v nich bude podstatně více nepřátel.

Stahovatelný přídavek bude, jak jsme již zmínili, k dispozici 3. srpna, a to jak na Xbox Live, PSN a také na Games for Windows Live. Stát bude 400 Microsoft Points nebo 4.99 dolarů.

Co se singleplayerových DLC k Bioshock 2 týče, podle 2K má v následujících několika měsících přijít další. A každý by měl nějak rozšířit svět Rapture. Příští přídavek by měl být totiž i příběhovým pokračováním.

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna