První záběry z hraní Batman: Arkham City

Jak dlouho hra zabere a co vás čeká s Riddlerem?

Rocksteady dnes odpoledne dle očekávání zveřejnili první záběry z hraní městské akce Batman: Arkham City. Nový trailer trvá přes dvě minuty a míchá filmečky přímo se sekvencemi z úvodu hry.

V traileru uvidíte zasněženou vězeňskou čtvrť, Two-Facovu sázku s Catwoman či Batmanovo úžasné plachtění nad městem včetně báječného triku, kdy se hlavní hrdina chytí policejní helikoptéry. Zahlédnout lze také uhýbání nepřátelské palbě nebo souboj s několika protivníky naráz.

"Nikdy tě nenapadalo, že tohle všechno je tvá vina? Nebýt tebe, tihle nepřátelé by tu nikdy nebyli," říká Riddler v začátku videa. Právě tenhle záporňák bude hrát v Arkham City klíčovou roli. Dříve snadno nacházené Riddlerovy trofeje budou tentokrát lépe schované a otazníky namalované na zdech určí nanejvýš polohu informátorů, kteří mohou znát konkrétní lokace trofejí, zjistilo dnes IGN.

Kvůli spoustě trofejí budete muset Riddlerovy informátory povraždit nebo alespoň fyzicky zbít, jiné trofeje zase budou obklíčené nejrůznějšími pastmi. IGN uvádí příklad, kdy Batman musí vypustit svůj na dálku ovládaný Batarang a zdolat s ním překážku v podobě elektrického proudu.

Rocksteady také v dnešním rozhovoru s Gamerzines prozradili, že samotná příběhová složka hry by měla zabrat okolo osmi hodin. To ale jen v případě, že necháte všechny vedlejší mise ladem a pokusíte se hru dokončit co nejdříve. Pro normální hráče, kteří si nového Batmana budou chtít užít, se počítá s dobou hraní mezi 20-24 hodinami, tvrdí Rocksteady.

Na nové video z hraní se můžete podívat na IGN.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna