Recenze Assassins Creed v pondělí večer

Michal Jonáš v ní zhodnotí i multiplayer.

RAGE, Batman, Battlefield, Uncharted, Modern Warfare, Skyrim... a z těch opravdu největších a dopředu nejprodávanějších her podzimní sezóny už chybí jen Assassins Creed: Revelations, nepočítáme-li mezi ně méně Need for Speed: The Run či Saints Row The Third, které spadají do té méně vyhlížené kategorie.

Recenzi definitivně posledních dobrodružství Ezia a Altaira, tentokrát z Istanbulu, zveřejní Eurogamer v pondělí 14. listopadu přesně v 18 hodin večer.

Hodnocení v sobě zahrne jak singleplayer z xboxové review-verze, kterou hrajeme už několik týdnů díky poskytnutí od distributora ConQuest. Tak i multiplayer, který v posledních dnech testujeme z plné prodávané verze, protože se leckde začala prodávat předčasně před oficiálním datem vydání.

A co zatím recenzent Michal Jonáš o čtvrtém dílu Assassina naznačil? "Bylo to rychlé a tuze zábavné. Není to ani nejlepší, ani nejhorší hra série. Málokteré hře se to u mne povede, ale AC: Revelations jsem na jeden zátah hrál celý víkend a na titulky vydržel do druhé hodiny ráno."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna