Red Dead Redemption se na PC nevyplatí

Přesto Rockstar na PC nezapomíná.

Rockstar začalo při příležitosti uvedení PC verze L.A. Noire a příprav na Max Payne 3 trošku víc komunikovat s fanoušky a odpověděli například i na otázku, proč ještě není Red Dead Redemption na PC. A zda vůbec bude. Odpověď ale asi nebude pro majitele počítačů příliš optimistická.

V rozhovoru s fanoušky odpovídali na otázku, zda Rockstar nezačíná na PC platformu jako takovou kašlat.

"Doufáme, že s oznámením PC verze L.A. Noire a fakt, že Max Payne 3 bude také vycházet na PC, ukazujeme, že na tuto platformu vůbec nekašleme. Navíc jsme na PC vydali i Grand Theft Auto IV a Episodes from Liberty City."

A co Red Dead Redemption? Dočkají se ho PC hráči někdy? "Víme, že jsme na PC nevydali jeden náš titul a to je Red Dead Redemption. Víme také, že si ho na PC žádá spousta fanoušků. Pokud nějaká hra jde dát na PC (technicky, vývojářsky, z obchodního hlediska), vždycky tak učiníme. Tohle ale není ten případ."

Můžeme si z toho tedy vzít, že převést Red Dead Redemption na PC by stálo příliš mnoho peněz při vývoji a hra by se už neprodávala tak dobře, aby se to zaplatilo (a něco se na tom vydělalo). Takže smůla...

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (18)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna