Red Dead Redemption na 8 milionech

Co kdy vyjde od Take Two?

Společnost Take Two prozradila, že se do konce října prodalo celkem 8 milionů kusů jejich westernové hry s otevřeným světem Red Dead Redemption od Rockstar, což je pravděpodobně víc, než kdokoliv čekal. Právě tahle hra pomohla společnosti, aby se konečně dostala do zisku, i když zrovna nevydává nový díl Grand Theft Auto.

Take Two totiž zveřejnila své finanční výsledky pro své investory a ukázalo se, že je za uplynulý rok v čistém zisku 49,7 milionů dolarů. Před rokem byli 130 milionů v mínusu, takže se mohou radovat. "Splnili jsme svůj cíl být v zisku, ačkoliv nám nevyšlo další Grand Theft Auto," řekl ředitel Take Two Ben Feder.

K velice dobrému roku jim ale nepřispěl jen Red Dead Redemption. Svou váhu má také NBA 2K11, kterého se prodalo 3 miliony kusů. Radost mohli mít zejména z toho, že Electronic Arts zrušili NBA Elite 11, takže v podstatě neměli na trhu basketbalových her konkurenci. Dobré výsledky zaznamenala také Civilizace V, Grand Theft Auto IV: Complete a Mafia II, ačkoliv přesná prodejní čísla Take Two nezveřejnilo.

A co chystá Take Two na další rok? Není toho málo - L.A. Noire (jaro 2011), Top Spin 4 a Major League Baseball 2K11 (obojí by mělo vyjít do dubna 2011), Duke Nukem Forever (někdy v průběhu roku, podle našich informací na jaře). Hry Spec Ops: The Line a XCOM by měly vyjít v létě nebo na podzim, BioShock Infinite podle všeho až v kalendářním roce 2012.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna