Red Dead Redemption žádanější na X360

V Británii se zařadil hned na první místo.

Docela se očekávalo, že se hra Red Dead Redemption po nadšených kritikách bude prodávat dobře a to se také plní. Už jsou známa čísla prodejů z Velké Británie, kde hra zaznamenala 11. nejlepší první den prodeje v historii.

Podle všeho se jen v Británii prodalo první den 300 tisíc kopií. "Je to méně než v případě GTA IV - tam byly prodeje tak třikrát nebo čtyřikrát větší (Red Dead ale není tak silná a známá značka), ale rozhodně jde o nejlepší začátek prodejů v tomto roce," řekl Dorian Bloch, ředitel firmy GfK-ChartTrack, která sleduje prodejnost videoher.

"Red Dead Redemption se drží mezi nejlépe prodávanými AAA tituly v historii, což vůbec není špatné, když přihlédneme k tomu, že většina těchto her se začala prodávat až ve čtvrtém čtvrtletí, kdy je vrchol sezony."

Zajímavé také je, že se o něco víc prodává verze hry pro Xbox 360. Zhruba 65 procent všech prodaných kopií je určeno pro konzoli Microsoftu, zbytek je na PS3. Mluví se ale o tom, že kopií pro PS3 je nedostatek a ne ve všech obchodech zcela pokrývají větší poptávku.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (26)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna