Resistance 3 už je skoro hotové

Hrané filmečky v něm ale budou chybět.

James Stevenson, komunitní manažer Insomniacu, o víkendu na diskusních fórech upřesnil pár drobností k sci-fi střílečce Resistance 3, jejíž první záběry z hraní přineslo sobotní udílení cen Video Game Awards.

Třetí díl byl prý ve vývoji dva roky a momentálně už ho lze z disku odehrát ze začátku až do konce. "To je pro hru, které do vydání zbývá skoro rok, opravdu neobvyklé, ale ještě musíme odchytat spoutu mušek," řekl Stevenson. Navzdory tomu, co naznačoval trailer, prý budou v plné hře absentovat hrané filmečky. Autoři je natočili pouze do trailerů, ve hře je tudíž vystřídají scény přímo z herního enginu.

Podle Stevensona se ve firmě také ještě nerozhodlo o podpoře PlayStation Move ani 3D televizí. Co je naopak jasné: třetí díl přinese vylepšený a sevřenější multiplayer, který se bude točit okolo vývoje hráčovy postavy a vezme vás na mapy zasazené po celém světě.

Resistance 3 vyjde 6. září 2011 pro PlayStation 3.

Reklama

Související obsah

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. února

Stavebnice Halo Infinite, další odřeknutí Sony kvůli viru, film Borderlands, výročí odhalení PS4, dokument Tony Hawka...

The Last of Us 2 v Bostonu zastavil koronavir

Zrušení účasti Sony na výstavě.

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 21. února

Stavebnice Halo Infinite, další odřeknutí Sony kvůli viru, film Borderlands, výročí odhalení PS4, dokument Tony Hawka...

Deníček o terénu Humankind

Proč je v klonu Civilizace tak důležitý?

Na hlavní lince v Tokiu jezdí reklamní vlak Final Fantasy 7

Fotky uvnitř, ale oficiální akce ke hře zrušena kvůli koronaviru.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna