Rozdáváme 300 klíčů do bety World of Warplanes

Zapojte se v předstihu do leteckých bitev za 2. světové.

Český Eurogamer dnes ve spolupráci se společností Wargaming.net organizuje rozdávání klíčů do právě probíhajícího uzavřeného betatestu leteckého simulátoru z období druhé světové války, World of Warplanes.

Tato chystaná hra, která bude fungovat na bázi Free-2-Play tak jako veleúspěšná World of Tanks od totožného výrobce, nedávno představila nový letový model. S asistencí pilotování od umělé inteligence a přenechání vám jen ovládání směru letu se prý letouny řídí pohodlněji, k čemuž pomohlo také nové nové ovládací schéma myší. Letecké bitvy by se tak měly stát o něco zábavnější a vedle vylepšené grafiky můžete vyzkoušet i japonský technologický strom, lákají tvůrci.

1

Pro přístup do uzavřeného betatestu World of Warplanes, který trvá odteď až do poloviny května 2013, si požádejte o svůj unikátní klíč na této stránce. Klíčů vám předhazujeme celkem 300 jen pro ty nejrychlejší z vás. Kdo přijde pozdě a nestihne je, odejde s prázdnou.

Jak pak s obdrženým kódem do této bety naložit, abyste mohli hrát online proti jiným živým pilotům v předstihu několika měsíců před ostatními hráči? 1) zaregistrujte se do World of Warplanes. 2) přihlaste se na svůj uživatelský účet a běžte sem 3) Klikněte na "Have an invite code" a zadejte kód obdržený od Eurogameru 4) Stáhněte si klienta hry a zapojte se do leteckých bitev. Přejeme vám příjemnou zábavu!

2

Reklama

Související obsah

Hyper Scape přináší do žánru Battle Royale svěží nápady

Oficiální představení s detaily + trailer, obrázky.

Nextgen verze NBA 2K21 bude dražší než běžně

Jak Take 2 obhajují odvážnou cenovou politiku?

Jak do sebe v Hitman 3 všechno zapadne

Deníček o završení cesty.

Také na webu...

- komentáře (24)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna