Sběratelská edice Splinter Cell: Conviction

Ta evropská s extra MP módem.

Každá správná áčková hra jako Splinter Cell: Conviction musí vyjít v několika edicích a jak se ukazuje, ty se mohou lišit i mezi kontinenty. Zatímco obsah amerického sběratelského vydání už nějaký čas známe, nyní tvůrci zveřejnili i výčet příslušenství v evropské edici, která půjde do prodeje i na českém trhu.

Vedle figurky Sama Fishera, v balení naleznete samotnou hru v extra stylizovaném kufříku a také oficiální soundtrack, který obsáhne celkem sedmnáct skladeb.

To nejzajímavější ale přijde až po samotné instalaci, protože sběratelská edice v sobě zahrne zbrusu nový herní mód Infiltration. V něm budete mít za úkol se zbavit všech nepřátel bez toho, aniž by vás kdokoliv poznal a spustil alarm.

Balení vám také zajistí přístup k novému brnění Shadow Armor nebo to, že hned v rané fázi hry do rukou dostanete bonusové zbraně SC300, SR2 a MP5.

Mimochodem zítra, tedy ve středu 16. prosince, UbiSoft slavnostně odhalí ty tolik propírané multiplayerové módy - což ale asi nebude takové terno vzhledem k tomu, že o podstatě kooperativního módu všichni víme z papírových časopisů. Nebo nás snad čeká rovnou nový trailer?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna