Shadow Complex 2 přislíben

Jak dlouho může být ve vývoji?

Tvůrčí šéf studia Chair Entertainment, Donald Mustard, poprvé otevřeně přislíbil Shadow Complex 2. O pokračování téhle výtečné a nápadité plošinovky, kterou si pod svá křídla vzal Epic, se přitom mluví už od doby, co hra před dvěma lety vyšla na Xbox Live Arcade a přinesla vítané oživení arkádového žánru.

"Řeknu to takhle: neptejte se, jestli vůbec uděláme další Shadow Complex, ptejte se, kdy!" řekl Mustard v rozhovoru s Eurogamerem. "Shadow Complex je naše dítko, máme ho moc rádi a už teď na něčem pracujeme. Víc zatím říct nemohu."

Co Mustard naopak řekl určitě, je, že koncept hry se podle něj nepodaří přenést na zařízení s dotykovou obrazovkou. Tahle zařízení prý odporují podstatě Shadow Complex a případný port by znamenal, že by hráči přišli o přesnou kontrolu nad svoji postavičkou.

Již v listopadu se Mustard nechal slyšet, že Chair Entertainment mají ohledně pokračování Shadow Complex několik "dobrých nápadů". Tehdy ale hra ještě ve vývoji nebyla, protože studio dokončovalo svoji akci Infinity Blade pro iPhone. I kdyby šla dvojka nakrásno do vývoje hned v prosinci, na konkrétnější informace si nějaký čas ještě počkáme.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna