Soundtrack Shift 2: Unleashed

EA zveřejnili seznam skladeb.

Zvuky jsou stejně jako hratelnost a grafika důležitou součástí každé hry, ale teprve hudební doprovod dotváří její kompletní vyznění. Společnost EA se toho u Shift 2: Unleashed rozhodla dosáhnout navázáním spolupráce s předními světovými skladateli a postavila je před úkol vytvořit deset charakteristických skladeb pro soundtrack těchto nadcházejících závodů.

Autoři soundtracku sáhli po těchto kapelách a skladbách: Rise Against - Help Is On The Way, Hollywood Undead - Levitate, Escape The Fate - Escape, The Bravery - Ours, Anberlin - We Owe This To Ourselves, 30 Seconds To Mars - Night Of The Hunter, Stone Temple Pilots - Take A Load Off, Switchfoot - The Sound (John M. Perkins Blues), Biffy Clyro - Mountains a Jimmy Eat World - Action Needs An Audience.

EA nám slibují "soundtrack úplně nového stylu, pracujícího s tématickými zvukovými motivy, které upoutají pozornost hráče a zároveň dodají patřičný podtext dramatickým soubojům na tratích". Každý skladatel prý dostal za úkol využít emotivní náměty ze hry k vytvoření hudby s filmovými parametry.

„Toto je zcela unikátní přístup k tvorbě hudby pro videohru", uvedl Steve Schnur, světový ředitel EA pro hudbu a marketing. „Sezvali jsme autory hudby různých nejnovějších filmů, televizních pořadů, trailerů a her, a požádali je o přepracování deseti absolutně nejtypičtějších skladeb vybraných skupin tak, aby co nejlépe vyjadřovaly zážitky a pocity pilota závodního vozu na cestě kariérou."

Náš recenzent Shiftu 2, Michal Jonáš, už má celou hru dokončenou a říká, že lepší soundtrack u závodní hry neslyšel: "Obecně je u automobilových her na můj vkus hudba příšerná, viz. třeba buch buch šílenosti u PGR4, ale v Shiftu 2 je hudba výborná, melodická, a skvěle podkresluje závody. Snad ji EA zdarma zpřístupní jako tu z prvního dílu na svém webu EA Trax."

Shift 2 vyjde příští pátek 1. dubna, recenzi z PC i X360 verze publikujeme s třídenním předstihem.

Reklama

Související obsah

PovinnostRECENZE Half-Life: Alyx

Už nic nestojí mezi vámi a zážitkem.

Hardwarový týdeník hráčů - 12/2020

Zvuková karta pro hráče, AMD zvyšuje náskok, notebook Asus...

Koronavirus neovlivní start PlayStation 5 ani Xbox Series X

Ale co startovní hry? Vyjádření Microsoftu a Sony.

O evoluci Kings Bounty 2: od Heroesů až po Kingdom Come

Druhý, "retro" vývojářský deníček.

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 12/2020

Zvuková karta pro hráče, AMD zvyšuje náskok, notebook Asus...

Nalezen plakát na kampaň Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

V souborech posledního updatu loňského dílu.

Unikl termín Dark Pictures: Little Hope

Už docela brzy + další info, obal.

O multiplayeru Microsoft Flight Simulator 2020

Objasněny režimy či technologie.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna