Vyhlášení výherců - správná odpověď měla znít, že v MP betatestu je mapa v Paříži a že noční singleplayerová mise v Teheránu se jmenuje Gilotina. Vylosovanými výherci, kteří získávají předčasný přístup do betatestu BF3, se stává 10 uživatelů EG s přezdívkami: duiy, JobXII, zizik, Addon, KeanuX, chtorran, sebox0, Alienek, gaSSoo, s4m.f1sher. Svůj unikátní kód dostanou spolu s instrukcemi pro vstup do bety, dnes po 14. hodině odpoledne (dříve nemáme dovoleno je rozeslat), na e-mailovou adresu, na kterou jsou zaregistrováni na EG. Hodně fragů! :)

1

Původní text soutěže - běžní smrtelníci si Battlefield 3 zahrají až od čtvrtka. Jen ti největší borci si ho mohou zkusit už zítra a pochlubit se tím před ostatními. Chcete být mezi nimi? Zhruba taková je premisa rychlosoutěže, kterou dnes Eurogamer pořádá ve spolupráci s EA Czech.

Okolo 10 z čtenářů EG, kteří správně odpoví na dvojotázku níže a budou mít štěstí při losování, dostane kód pro přednostní stáhnutí multiplayerové PC bety Battlefieldu 3 z Originu už v úterý. V této limitované skupině lidí s náskokem se jinak ocitnou pouze majitelé limitované edice Medal of Honor nebo předobjednávající hry z Originu.

Výsledky vyhlásíme v úterý 27.9. dopoledne a pak obdržíte kódy na váš e-mail spolu s instrukcemi a detaily o přesném načasování startu betatestu (detaily o něm v tomto článku).

Nepřehlédněte také exkluzivní dojmy ze singleplayerové mise. Svou šanci na výhru můžete zvýšit účastí i v podobné soutěži na Xzone.

Please log in

Need an account? Register now!

Pravidla
 1. Soutěž je určena pouze pro obyvatele České republiky nebo Slovenska.
 2. Jsou do ní zařazeny jen odpovědi obdržené v období 26.9.
 3. Jména výherců jsou náhodně vylosovány robotem ze všech správných odpovědí.
 4. Výherci budou vyhlášeni v následujících 30 dnech po skončení soutěže.
 5. Pokud výherce v té době nedodá jeho poštovní adresu, jeho cena propadá.
 6. Eurogamer nenese odpovědnost za problémy či prodlevy při rozesílání cen třetí stranou.
 7. Případné reklamace nechť výherci adresují na e-mail redakce, která je předá dál.
 8. Soutěže se nesmí zúčastnit autoři Eurogameru, zaměstnanci Xzone ani firmy věnující ceny.
 9. Každý člověk se může zúčastnit jen jednou, duplicitní odpovědi budou vyřazeny.
 10. Výhry nemohou být vymáhány soudní cestou.
 11. Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení soutěže bez náhrady a upozornění.

Reklama