Odtajnění přídavků pro Just Cause 2

Všechny je prozradilo už demo.

V nedávné hratelné demoverzi Just Cause 2 byly zřejmě ukryty informace o všech nadcházejících stažitelných přídavcích do hry, jak si všiml jeden pozorný hráč. Vezměme to tedy popořadě.

V balíčku Pimped Rides pro předobjednávající se skrývá bytelné zmrzlinářské autíčko, s nímž můžete snadno přejíždět nebo dokonce nabourávat i docela pevné budovy, nemluvě o možnosti využít příhodně namontovaný kulomet.

První stažitelný přídavek by se měl jmenovat Wild Rides a obsáhne silné, rychlé auto Chevalier Sauvage 69 a také bojovou stíhačku F-33 Dragonfly se čtyřmi kulomety a dvojicí raketometů.

Poté by měli autoři vypustit rozšíření s názvem Multi-Rocket Launcher, které do zbraňového arzenálu přidá raketomet schopný vystřelit několik raket naráz, a konečně i balíček Signature Guns se zbraněmi z původní hry.

Vedle toho stránka uvádí ještě řadu extra zbraní nebo předmětů, které by mohly být k zakoupení individuálně: je mezi nimi automatická puška Bull's Eye, Air Propulsion Gun, příruční bomba Cluster Bomb, speciálně upravená puška Rico's Signature Gun, Quad Rocket Launcher s vystřelováním čtyř raket naráz, Multi-Lock Missile Launcher se schopností zaměřit několik nepřátel naráz nebo třeba vznášedlo Agency Hovercraft.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna