Stažitelné rozšíření pro Heavy Rain?

O možné budoucnosti herních hrdinů. 

Pro začátek příštího roku nachystaná filmová hra Heavy Rain by se mohla dočkat stažitelného rozšíření. Ačkoliv David Cage z Quantic Dream, kde projekt vyvíjejí, předesílá, že Heavy Rain se na Blu-ray formátu a konzoli PS3 rozhodně objeví v konečné příběhové podobě, ve studiu koketují s myšlenkou stran přídavného obsahu ke stažení.

Tento by eventuálně mohl rozšířit pohled na některé, ve hře přítomné postavy, ve vztahu k jejich minulosti či dokonce budoucnosti. Cage se domnívá, že by se tenhle nápad mohl setkat s úspěchem, neboť hráči by se o hrdinech téhle hry mohli chtít dozvědět ještě něco víc. S čímž se přímo váže povědomí, že rozšíření by tak mohlo být vlastně jakési nahlédnutí na další stránky curriculum vitae - u vybraných charakterů.

Ovšem nápad je v tuto chvíli pouze "na papíře", probíhají jednání se Sony. Vydavatel by mu mohl dát zelenou patrně až v závislosti na míře komerčního úspěchu Heavy Rain, což se trochu komplikuje s ohledem na skutečnost, že spousta dalších her byla přesunuta ze závěru roku právě na rok 2010. A konkurence tak bude mnohem větší, než se prvotně čekalo. Byť Heavy Rain slibuje natolik unikátní herní zkušenost, že by mohlo jít o žánrově bezkonkurenční pokus. Nemyslíte?

Cage dále připomíná, že singleplayerové dobrodružství v Heavy Rain zabere něco okolo 8-10 hodin s velkou mírou znovuhratelnosti, a také s online prvky, mezi kterými ale rozhodně nepočítejte s ničím takovým, jako je multiplayerové vyžití.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna