Svět Arkham City bude bez loadingů

Bude také hned celý přístupný.

Jde o další důkaz, že pokračování Batman: Arkham Asylum bude částečně hra s otevřeným světem. Zástupce vývojářů Rocksteady potvrdil, že Arkham City bude celé přístupné a nebudete muset čekat, až se vám nahraje nová oblast.

"Všechna místa, která jsou venku, jsou hned hráči přístupná. Mohou jít, kam se jim zachce - jste přeci jen Batman, můžete si dělat, co budete chtít," prozradil marketingový ředitel společnosti Dax Ginn pro server CVG. "To v Arkham Asylum nebylo, protože šlo o více lineární hru s intenzivním příběhem."

"Když jsme našemu technickému řediteli řekli, že chceme mít celou otevřenou oblast, řekl nám: 'Co? Chcete otevřený svět, který bude pořád přístupný a bude pětkrát větší, než co jsme kdy udělali? Zbláznili jste se?'"

Když vejdete do vnitřních prostorů, ty se budou nahrávat, ale co se týče exteriérů, ty budou naprosto bez otravných loadovacích obrazovek. Dax Ginn potvrdil, že to byl velice těžký úkol, ale podařilo se jim to.

Také v rozhovoru potvrdil, že Arkham City nebude mít multiplayer, ale ještě to neznamená, že by se nemohl objevit v budoucích hrách ze série.

"Krátce jsme nad tím uvažovali, ale pak jsme si uvědomili, že by to negativně ovlivnilo naší produkci - a navíc by to nedávalo příliš smysl, když je naše hra tak založená na hlavní postavě Batmana," řekl.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna