Těmto serverům SWTOR se vyhněte, varují BioWare

Chystají nástroj pro přenos vaší postavy jinam.

Jak se dalo čekat, po včerejším otevření hry všem se přetížení Star Wars: The Old Republic ještě zhoršilo a nepomohlo ani taktické načasování spuštění na Vánoce. V návaznosti na pondělní vysvětlování, jak obtížné je nahodit optimální počet serverů, aby nebyly ani přetížené ani prázdné, se proto komunitní manažer vyjádřil k aktuální situaci, kdy je pálí zase něco jiného.

"Na některých serverech zaznamenáváme vysokou zátěž a související fronty, s čímž jsme počítali. Servery monitorujeme a na některých postupně zvyšujeme kapacitu hráčů, ale pro naplnění dlouhodobých cílů se stabilitou serverů a zdravé populace, nechceme toto navyšování kapacity dělat příliš rychle," napsal Stephen Reid z BioWare.

Ti by byli rádi, aby se nově příchozí hráči připojili na méně zalidněné servery. Na druhou stranu však nechtějí zaplněné servery uzamknout, aby se k vám například mohl přidat kamarád. "S tímto na vědomí musíme všechny upozornit, aby si nevytvářeli své nové postavy na níže vypsaných serverech, pokud nehodlají stát ve frontě i mimo špičku".

Mezi přelidněnými servery v Evropě, které sahají na své populační limity, jsou: Bloodworthy, Frostclaw, Legions of Lettow (tam je většina českých hráčů), The Red Eclipse a Tomb of Freedom Nadd. Nedoporučují se ani americké servery nazvané The Harbinger, The Swiftsure, The Fatman.

"Mnozí z vás, kteří na těchto serverech hrají, žádají o řešení. Rozumíme vaší frustraci, i nepříjemným situacím, kdy kvůli výpadku internetu přijdete o místo ve frontě, a prosíme o trpělivost. Pracujeme na možnosti přenést vaši postavu na jiný, méně vytížený server, ale zatím přesně nevíme, od kdy to půjde," zakončil své povídání komunitní manažer BioWare.

Rozsáhlé dojmy Eurogameru z týdne rozehrání plné verze čtěte zde, recenzi publikujeme začátkem ledna.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (13)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna