The Old Republic jen derivátem WoW?

Podle analytiků jen přeskinovaný WarCraft.

Analytická firma Cowen and Company popsala nadcházející MMORPG Star Wars: The Old Republic jako "velký derivát" World of WarCraft. Předpokládá také, že BioWare hru nestihnou vydat ještě letos a ambiciozní hra od BioWare tak bude muset vyjít až v roce 2012.

Zaměstnanci analytické společnosti si hru na E3 vyzkoušeli a prý nebyli ani trochu ohromeni. "Navzdory slibům EA a BioWare o zásadním pokroku vpřed v designu MMO jsme viděli jen pouhý klon World of WarCraft se Star Wars postavami a s mechanikou dilaogů jako z jiných RPG her od BioWare," řekl senior research analytik Doug Creutz, jak reportuje Games Industry.

Analytiky nenadchla ani grafika, kterou popsali jako "kompetentní, ale steží dech beroucí" - problém byl podle nich v tom, že viděli pouze neatraktivní pouští prostředí, kde toho moc nebylo. Na druhou stranu se Creutz zamýšlí nad tím, proč se EA rozhodla ukázat zrovna takové prostředí, které nijak neohromí.

Odklad vydání na rok 2012 si pak analytici vykládájí mlčenlivostí EA. Riccitielo sice nedávno řekl, že prozradit datum vydání takhle brzy by bylo vzhledem ke konkurenci nemoudré, ale rok 2011 není nafukovací a pokud by měla hra vyjít ještě letos, měli bychom se datum vydání dozvědět snad již brzy.

Reklama

Související obsah

Nečekaný primát Borderlands 3

Nejhledanější na...

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

Také na webu...

Nečekaný primát Borderlands 3

Nejhledanější na...

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

- komentáře (15)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna