The Secret World plánuje obsah na 7 let

Vydání hry bude teprve začátek.

I když připravované MMO The Secret World nemá zatím stanoveno datum vydání, Funcom pro něj plánuje obsah na sedm let. Samotné vydání hry tak má být pouze první krůček v dlouhém životě netradiční MMO hry.

Na obsahu, který hru obohatí až po vydání, se už nyní pracuje a to nejen z designérského hlediska, ale dělá se i grafika, modely a další nezbytné práce. Hlavní tvůrce a otec celé hry, Ragnar Tornquist řekl exkluzivně anglickému Eurogameru, že se jedná jak o obsah příběhový, hratelnostní a v neposlední řadě budou do hry přibývat i nové herní prvky.

Jednou z věcí, která možná nestihne datum vydání a bude do hry přidána později, jsou tzv. „mounti", tedy něco, na čem se budou hráči moci přepravovat z místa na místo. „Létání na drakovi je fakt cool a v naší hře je pro draky rozhodně potenciál – ale chceme, aby hráči létali na dracích skrze Londýn?," zamyslel se Tornquist.

Tvůrci to s přidáváním obsahu do hry po vydání myslí natolik vážně, že hned po spuštění nebudou moci hráči využít celý svět The Secret World naplno a nebudou se moci například dostat až na špici jedné ze tří tajných společností. Při spuštění prý uvidíme pouze „desetinu celého obrazu. Spuštění hry je teprve začátek příběhu," dodal Tornquist.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna