Treyarch aktivovali svou PS3 ochranu

Nehodlají se spoléhat na Sony.

Hackeři, kteří mají již pár týdnů kompletní přístup ke konzoli Playstation 3, začali hackovat statistiky u hry Modern Warfare 2 a nikdo jim v tom nemůže zabránit. Ani Sony, která sice neustále vydává updaty firmwaru, ale po pár hodinách jsou už zase hacknuté. Treyarch se tedy rozhodl do PS3 verze Black Ops implementovat svou vlastní ochranu. A ta už funguje.

Podle komunitního manažera Treyarchu, Joshe Olina, má Black Ops několik vnitřních ochran, které zabraňují neautorizovaným zásahům hackerů do kódu. "Jde spíš o problém Sony a nás zase tolik neovlivní," řekl Josh Olin. "Má to jistou váhu na bezpečnost našich her, ale zabudovali jsme do nich i vlastní bezpečnostní opatření a nedávno jsme je aktivovali."

Když se všude začalo psát o prolomení PS3, v Treyarchu měli schůzku, kde si prý prostě řekli, že už je načase jejich PS3 ochranu zapnout.

Někteří piráti už minulý týden říkali, že při hraní pirátské verze Black Ops se jim objevila zpráva, že byli permanentně zabanováni na Black Ops serverech, což je nejspíš ona ochrana v praxi.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna