Tvůrci America's Army 3 dostali padáka

Je to kvůli chybám nebo rozkmotření se?

Vydání volně šiřitelného vojenského simulátoru America's Army 3 nebylo zrovna růžové. Hra se objevila na Steamu a oficiální fórum je plné lidí, kteří si stěžují, že jim nefunguje to a tamto. Takže když se den po vydání hry dostala ven zpráva, že vývojářské studio, které na America's Army 3 v Kalifornii pracovalo, dostalo padáka, jistá spojitost se zabugovanou hrou se přímo nabízela.

Oficiálně se další vývoj série America's Army přesune k nějakým nejmenovaným vývojářům operujícím z Alabamy, aby došlo k "zefektivnění a konsolidaci vývoje veřejných a vojenských aplikací". Hru America's Army sponzoruje americká armáda a sama si od stejných vývojářů nechává vytvářet cvičební simulátory. Touto hrou chce nalákat nové brance do armády.

Na oficiálním fóru se mimochodem na nějakou dobu objevilo vyjádření jednoho z vývojářů k celé situaci, které bylo po nějaké chvíli vymazáno. Ten říkal, že se vůbec nediví, jak třetí verze dopadla. Armáda jim totiž prý dávala naprosto nesplnitelné termíny a zároveň neustále škrtala rozpočet a byli i vyhazováni lidé. Což znamenalo, že vývojáři museli pracovat neplacené přesčasy, aby hra alespoň v nějaké podobě vůbec vyšla...

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna