Zvláštní edice Dragon Age 2 i v ČR

Ušetří vám čtyři sta korun.

BioWare dnes oznámili jakousi ultralimitovanou edici Dragon Age 2 s názvem BioWare Signature Edition. Má se to takhle: kdo si do 11. ledna 2011 předobjedná Dragon Age II, automaticky dostane upgrade, který hru posune právě na tuto úroveň. Oficiálná tisková zpráva potvrzuje, že tato verze bude dostupná i v ČR.

A čím že se má tahle edice lišit? Autoři slibují, že v ní zdarma obdržíte extra obsah v hodnotě cca dvacet dolarů, tzn. okolo čtyři sta korun. Do rukou se vám tak dostane kód pro stažení nového bonusového charakteru a misí, dále soundtrack ke hře, exkluzivní zbrojnice s několika dalšími zbraněmi plus možnost stáhnout si další předměty.

BioWare také v tiskové zprávě předznamenávají asi častou otázku: pokud už jsem si Dragon Age 2 předobjednal, dostanu stejný obsah? Odpověď prý zní ano, ale je třeba se o tom ujistit s konkrétním prodejcem.

BioWare Signature Edition bude ve vybraných obchodech v prodeji také ve formě krabicové verze. Máte-li ale zájem o předobjednávku, nezapomeňte, že po 11. lednu 2011 už bude příliš pozdě.

Update - tato edice už je k předobjednání i z obchodu Xzone.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna