Uncharted 3 je více než jistý

A v pátek multiplayerový přídavek zdarma.

Po úspěšném Uncharted 2 přijde trojka. Tuhle logickou a veskrze očekávanou věc nastínil i Nolan North, který ve hře namluvil hlavního hrdinu Nathana Drakea. North pro Oficiální PlayStation Magazín přímo a bez obalu řekl: "Třetí díl by bylo finančně nezodpovědné neudělat." Ostatně, kreativní ředitelka Naughty Dog prohlásila to samé už v září.

North se vůbec cítí pevný v kramflecích, neboť projevil zájem zahrát si Nathana v příchozím filmovém snímku, cílenému do kin pro rok 2011. Jakkoliv chápe, že třeba Hugh Jackman se pro roli hodí mnohem spíše. Ale scénárista filmu Kyle Ward (Kane and Lynch) byl nedávno odvolán z důvodu, že Sony a producent snímku Avi Arad nechtěli čekat, až dokončí scénář k Hitman 2. Namísto Warda se nyní uvažuje o dvojici Thomas Dean Donnelly a Joshua Oppenheimer, co připravují nového Conana.

Mnohem blíž než zfilmování je páteční přídavek pro multiplayer Uncharted 2. Dnes vyšlo najevo, že půjde o nový mód The Fort s mapou, která čerpá z kapitoly Fortress v hlavním příběhu. Do online hry budou přidány též žebříčky, hráčská karta a má být krátkodobě mírně upraven i vzhled hrdinů, aby to reflektovalo aktuální Den díkuvzdání. Tento přídavek bude dostupný všem zdarma. Více o MP části Uncharted 2 v samostatné recenzi.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Startovní trailer k datadisku pro DOOM Eternal

+ ten příběhový pro Destiny 2: Beyond Light.

Ukázky redesignovaného obchodu PlayStation Store pro web a mobily

Zpřístupněn bude příští týden, už bez podpory PS3 a Vita her, seznamu přání či jiných funkcí (zatím).

Lenovo Legion 5i & 7i - legie herních notebooků, která nezklame

I přenosný počítač pro náruživé hráče může vypadat majestátně.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna