Uvažování o Alpha Protocol 2

Některé nápady si schovají na příště.

Veřejně mluvit o pokračování, když ještě ani nevyšla základní hra, se stává módou. Výrobci tím pomáhají budovat hype okolo svého projektu, který je hned vnímán lépe, když se ví, že by z něj mohla vzniknout celá série. Korunu všemu nasazují novináři, kteří tyto zprávy někdy mylně interpretují jako hotovou věc.

Ředitel studií americké Segy takto nahlas uvažoval v podcastu 1UP: "Když sledujeme, jak různí lidé u nás v kanceláři hrají Alpha Protocol, přirozenou cestou se z toho rodí nápady pro eventuální Alpha Protocol 2."

A protože tato moderní špionážní akce s RPG prvky není zase tak vzdálena (letošní jaro), vývojáři na některé složitější náměty a zlepšováky odpovídají, že si je raději schovají do druhého dílu Alpha Protocol.

Není se co divit, tvůrci nyní pomalu končí s vymýcením celkově nahlášených 40 tisíc chyb ve hře. Přidávat něco většího nového by mohlo poškodit její mechanismy a betatest by musel jet od začátku.

Na každý pád Alpha Protocol 2 může dostat zelenou až tehdy, pokud se ujme jednička. Její kvalitu vloni interně kritizovala i Sony a možná proto došlo k několikero odkladům.

Reklama

Související obsah

Nečekaný primát Borderlands 3

Nejhledanější na...

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

Také na webu...

Nečekaný primát Borderlands 3

Nejhledanější na...

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna